SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 929
Mam pytanie odnośnie kofeiny, efektywna 5 mg/kg ciała to dawka dobowa czy jednorazowa? Potrzebuję tej kofeiny a kawa nie wchodzi w grę. Czy ktoś kojarzy, w którym suplemencie jest jej 300-350 mg w dawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
ilość kofeiny jaką przyjmiesz powinna zależeć od twojej wrażliwości, na jednego zadziała 50mg na innego 400 mg ... trec caffeine plus - dawka 200mg na caps , scitec caffeine dawka 100mg na caps , 4+ caffeine + 200mg na tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Chciałam zapytać o suplement firmy Olimp ANTI OX POWER BLEND

https://sklep.sfd.pl/Olimp_ANTI-OX_POWER_BLEND_-opis27383.html?gclid=CNjon-WWmMQCFUnLtAodVRwA7Q


Czy warto zainwestować?

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witam Zaczynam ćwiczy,ć żeby zrzucić parę kg, oczywiście trochę wyrzeźbić mięśnie :)ale nie chcę iść na tzw, "masę". Kiedyś brałam BCAA EXTRA a teraz widzę różne aminokwasy (i pomogło). Czy może mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica miedzy BCAA EXTRA a BCAA 1000. Czy powinnam brać właśnie jakieś aminokwasy czy coś innego ? Póki co jestem na diecie, biorę thermo fat burner, białko serwatkowe jak uzupełnienie diety ah i oczywiście ćwiczę - chodzę umiarkowanym tempem 2 razy po 25 min w ciągu dnia i zaczełam cyk ćwiczeń 21 day fix. Proszę o odp. :)

Zmieniony przez - Likejna w dniu 2015-03-11 09:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
setterka jeżeli twoja dieta jest uboga w owoce i warzywa , masz fundusze to oczywiście można zakupić ten suplement :) jednak jeśli odżywiasz się zdrowo itp , nie jest to dla ciebie mały wydatek nie widzę potrzeby zakupu tego produktu :)
Likejna , mamy bardzo wiele preparatów zawierających BCAA , podstawową różnicą jest forma... BCAA XTRA to preparat w proszku z dodatkiem glutaminy ,BCAA 1000 nie wiem o jakiej firmie mówisz ale mogę się domyślać że jest to wersja w tabletkach / caps. Wybór preparatu zacznij od sprecyzowania co ci wygodniej dawkować proszek czy caps . Jak zdecydujesz się nad formą można znaleźć preparat który będzie odpowiadał twoim wymaganiom :)

Zmieniony przez - AniaKl w dniu 2015-03-11 10:04:31

Zmieniony przez - AniaKl w dniu 2015-03-11 10:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Słuchajcie, a na kompletny brak energii i okropną senność? Bo zwariuję:) Dieta zbilansowana, ćwiczę 3 razy w tyg z trenerem, po każdym treningu 50 min cardio i dodatkowo 2 razy 70 min cardio. No i strasznie chce mi się spać. Biorę witaminy i minerały Olimpu. Coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
a jakie masz ciśnienie krwi? łatwo znaleźć doraźne środki pobudzające jak caffeina treca , guaranax z firmy olimp itp. Kwestia czy to uczucie jest permanentne, czy jest od kilku dni? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Permanentne! Ciśnienie raczej niskie, niż wysokie. Ale zwykle coś koło 115/70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktoś miał do czynienia z BCAA firmy myprotein w wersji pure? czy faktycznie jest bez dodatków? muszę unikać wszeeeeelkich słodzików i syfiaków a chciałabym zacząć wspomagania bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sprawdż na etykicie :)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium