SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
daj znać po miesiącu jak z regeneracją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
To mój pierwszy post na forum. Proszę Was bardzo o pomoc. Nie potrafię sama dobrać suplementacji. Mój problem jest dość złożony. Trenuję od 22 lat. Mam 32. Od 1999 r. - fitness. Od 2009 - trening aerobowy i siłowy. Dieta zbilansowana. W sierpniu w moim życiu wydarzył się bardzo duży stres, który trwa do dziś. Niestety nie jestem w stanie go wyeliminować. Oznaczałam poziom kortyzolu..niby w normie. W sierpniu - po wystąpieniu stresu - przestałam jeść. Zdaje sobie sprawę co to oznacza dla organizmu. Schudłam ok 1,5 km. Po powrocie do normalnego żywienia waga wzrosła o 5 kg. { wyjściowa i stała 52, po stresie 50, obecnie 55 }. Nie chciałam wprowadzać nowych bodźców więc wróciłam do wszystkich czynności { i żywieniowych i treningowych }, które były dla mnie stałe przed stresem. Niestety nic nie działa. Od 3 miesięcy nie mogę pozbyć się tych dodatkowych 3 kg. Zmieniła się też struktura tkanki. Proszę o pomoc. Czy polecicie mi może jakieś termogeniki? Co może pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Załóż swój oddzielny temat z ankietą i fotami, zobaczymy, co się dzieje.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
witam, mam problemy z wagą, jeszcze trzy miesiące temu ważyłam 48 kg przy wzroście 158, teraz ważę 55... pojawiło się bardzo dużo tłuszczyku na brzuchu i boczki czego wcześniej nie było, obcisłej bluzki założyć się nie da. oczywiście trenuję, 5 razy w tygodniu i brałam przez miesiąc cla ale nic nie pomógł, chciałabym coś mocniejszego co pomoże na pewno

żyj, bo jutro czeka cię trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skok wagi o 7kg w przeciągu 3 miesięcy wskazuje na:
1. Poważny problem ze zdrowiem, prawdopodobnie niedoczynność tarczycy
2. Tragiczny sposób odżywiania
3. Związany z pkt. 3 efekt jojo

Do tego dodajmy, że masa 48kg przy takim wzroście jest podejrzanie niska.

Z suplementów sugeruję kwasy omega-3. Godne polecenia są te z firmy Trec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
jeśli chodzi o odżywianie to nie było tragicznie, jadłam niedużo ale często i wieczorem czasem jakiś kisiel albo budyń

żyj, bo jutro czeka cię trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż zatem tą swoją nie-tragiczną dietę. Załóż osobny temat. Tam wpisz ów jadłospis w dziennik potreningu.pl (instrukcje masz w regulaminie działu). Do tego proszę ankietę, zdjęcia sylwetki w pozycji neutralnej. Jak mają wyglądać takie zdjęcia możesz zobaczyć w dzienniku np. UNKNOVVN, Kendry, Kitttie i wielu innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
nie wiem jak mam pokazać swoją dietę, jestem w internacie i jem to co mi dają, na śniadanie i kolacje kanapki na obiad to co jest i pomiędzy jabłka albo pomarańcze

żyj, bo jutro czeka cię trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium