SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
przy termogenikach to standard
pobudzają raczej wszystkie

jak pisałem ten jest najbardziej sprawdzony
standard dawka 2x dziennie po 3 caps

3-5 dni możesz spróbować 2x2 a dopiero po tym zwiększyć dawkę do docelowej

ja go stosowałem 3x3

jeszcze jedna uwaga
cześć stosujących twierdzi, że po scorchu odbija się im "choinkami"
jednak po kilku dniach przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jak probowalas juz tylu spalaczy i nadal masz co gubic to raczej trzeba popracowac nad micha a nie probowac kolejny spalacz

dodatkowo jesli masz znaczna nadwage to p90x zajedzie ci kolana /zreszta jesli chcesz tylko zrzucic kilogramy to nie potrzebujesz treningu o takim udziale cwiczen plyometrycznych/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
nie ma sprawy, mój ulubiony drink to GIN z wodą, właśnie za aromat... . Jeszcze raz dzięki...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
Kazam ja P90X trochę zmodyfikowałam tylko siłowe,yoga i stretch, zamiast tych podskoków będzie moje ulubione bieganie. Od 2 tygodni jestem na redukcji low-carb i aerobach (bieganie) narazie bieżnia ,pózniej plener.Nadwagi mam 7 kg z czego pewnie 4 fatu. Moja fałda w pasie ma 5cm. Dzięki za wszystkie rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Scorch'a trzeba wypróbować osobiście. Po jednej kapsułce czułam się dobrze, ale przy 2 dziennie już mnie mdliło. Któtregoś poranka zakołysało mną porządnie i do łazienki szłam trzymając się ściany. Jednak każdy organizm jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
O!!!! Dzięki aurelll, będę miała na uwadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Standardowa dawka to 6caps dziennie wiec jestem zaskoczony.
Sam brałem 9-12

Spróbuj zatem z Termo Stim Olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
tak się zastanawiam...co o tym myślicie?

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Hialumax_Duo-opis746.html 

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzięki oblukałam temat


Tak się zastanawiam...bo mam złamany palec (może już się zrósł zobaczymy) i wypadałoby zacząć przyjmować jakąś dawkę wapnia tylko tak się zastanawiam jaka będzie odpowiednia
Macie jakieś sugestie


i jeszcze np odnośnie MZB przyjmować no 2capsy wieczorem DT a w DNT np 1capsa czy lepiej faktycznie na stałym poziomie po 2capsy na wieczór?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium