SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hialumax Duo

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam jestem po mega redukcji
Zastanawiam się czy nie kupić tego suplementu na szybką regenerację i wchłoniecie się nadmiaru skóry tylko nie wiem czy mi to pomoże. Kolagen w miarę pomógł ale znalazł właśnie Hialumax mógłby ktoś bardziej znany w temacie mi pomóc i powiedzieć coś na ten temat

Pozdrawiam Duda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
zastrzyki z kwasu podaje się np. w kolano. miałem to kilka razy ale sam bym na pewno nie trafił bo treba odsunąć na bok rzepkę i wbić pod odpowiednim kątem
ból przy okazji jest znacznie większy niż przy jakiejkolwiek domięśniówce i robi się to na problem ze stawem a nie na cokolwiek innego

jakby ktoś osiądnął jakiś inny ciekawy efekt chętnie poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nigdy jakos sie tym tematem nie interesowalem glebiej

ale to o czym myslisz w moim odczcuciu moze miec gleboki sens

rowniez od strony prkatycznej nie moge nic powiedziec, ale moze juz ktos wyprobowal teorie w podobnej praktyce i jest w stanie podpowiedziec ?

jesli stac (a nie jest to jakos bardzo drogi preparat) zdecydowanie sprawdzilbym
oczywiscie jak to ze skore a dluzszej perspektywie :D

i jesli sie zdecydujesz na taki krok - prosze opisz wrazenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Biniu Dzieki Biniu za odpowiedź ale czekam jeszcze na wypowiedźi możę Nutrifarm albo Pan Ambroziak ?


Kolagen na pewno kupie + Hialumax jeżeli dostanę jakieś wypowiedzi czy to na pewno ma działanie

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
z pewnoscia Slawek wpadnie - wiem ze musial dzis wyjsc wiec nie wiem o ktorej bedzie mogl usiasc do komputera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kwas hialuronowy jest ważnym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej. Sprzyja on dobremu wyglądowi skóry, gdyż wiąże dużo wody, napina skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Jeżeli przy redukcji tracimy tłuszcz z komórek tłuszczowych, komórki obkurczają się i faktycznie skóra może wiotczeć. Kwas hialuronowy może więc pewnie i tutaj zwiększać jej napięcie. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie podlewał wodą? Wszystko zależy od tego, jak bardzo zależy Ci ma maksymalnej wycince.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ambroziak Możesz na chłopski rozum czy to pomoże czy nie powiem tak schudłem 38kg i skóry jest dużo bardzo dużo zalecono mi pić kolagen i jako tako pomógł

i myślałem nad tym a nie chce żęby mnie podlewało bo jestem na redukcji i ostrej diecie ale codziennie robię Aero to mogę przepalić

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-11-26 20:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
O to chodzi, że sam nie jestem pewien. Na chłopski rozum:

Na przykład u kobitki to sprawa jest prosta... Schudła, zwiotczała jej skóra - bierze kwas hialuronowy i skóra się napina. Jej nie zależy, żeby były widoczne włókna mięśniowe. Jak weźmie kulturysta, to skóra się pewnie napnie, ale separacja może być mniej wyraźna.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ambroziak to Dajmy przykład

Wezme ja osoba przeciętna trenująca Ostro i na diecie w trakcie robienia a6w nie przerobi tego żeby mięśnie były widoczne i zaznaczmy to że nigdy kratki na brzuchu nie było ?

Dziękuje za wyczerpująca wypowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
o boze

myslisz ze ten specyfik sprawi ze odseparowanych miesni nie bedzie widac bo tak napnie skore?? i co miedzy ta rzekomą kratka, miedzy miesniami bedzie? powietrze??

separacja powinna byc jeszcze bardziej widoczna, wkladasz pięść do reklamowki i im bardziej ja sciskasz (naprezasz) tym bardziej widoczne sa np kostki

ja bym sie bardziej przy takiej wadze przejmowal tym czy w ogole zrobie ta krate, btw kazdy praktycznie ma, tylko wiekszosc przykryta tluszczem.

Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-11-26 23:23:50

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dlatego napisałem, że nie jestem pewien - jak to ostatecznie zadziała. Wydaje mi się, że w przypadku osób ćwiczących tylko dla sylwetki - to będzie ok. Na pewno trzeba polecać go kobitkom, walczącym o figurę. Nie polecałbym może tylko kwasu hialuronowego wyczynowcom, na ostatnim etapie szlifowania formy startowej.
Ale formę startową to się miewa, nie ma. Dlatego generalnie przy redukcji warto chyba brać kwas hialuronowy, bo może zapobiegać wiotczeniu skóry, będącego skutkiem obkurczania się komórek tłuszczowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
co nie zmienia faktu ze kwas hialuronowy wiaaze duzo wody, 1 czasteczka kwasu ok 250 czasteczek wody :)

jest jeszcze opcja ze ktos zredukowal ale miesnie nieumiejetna redukcją i zostal wiszacy tluszcz

Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-11-27 10:42:30

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPER PROMOCJA !!! "ODCHUDZANIE BEZ WYRZECZEŃ"

Następny temat

KORTYZOL - i domowe sposoby na obniżenie jego poziomu

WHEY premium