Mariah Stock jest australijską pasjonatką fitnessu, która zaczęła ćwiczyć w 2011 roku. W tym czasie testowała różnego rodzaju treningi i diety, aby doprowadzić swoją sylwetkę do perfekcji. Często nazywana jest „królową podciągania”, ze względu na jej wyjątkową siłę w tym ćwiczeniu. Jako zawodniczka bikini Mariah może pochwalić się udziałem w kilku konkursach, gdzie dwa razy zdobyła złoty medal. Oczywiście jak wiele zawodniczek, jest też trenerką personalną i pomogła już wielu kobietom osiągnąć upragniony cel. 

Mariah ćwiczy 5-6 razy w tygodniu i często zmienia swoje treningi, aby dostarczyć sobie różnych bodźców. Czasami zmienia nawet trening co tydzień. Wykonuje też trening cardio, a jej ulubioną maszyną jest bieżnia. Kiedy ma więcej wolnego czasu, lubi też biegać na świeżym powietrzu.

Dieta Mariah opiera się na węglowodanach złożonych, dobrych tłuszczach i białkach zwierzęcych. Przeważnie wybiera produkty takie jak: płatki owsiane, dziki ryż, owoce, warzywa, pierś kurczaka, mielona wołowina, białka jaj, twarożek, awokado, orzechy i nasiona oraz oliwa z oliwek. Jeśli chodzi o suplementy, które stosuje Mariah to znajdziecie u niej olej rybny, multiwitaminę,  odżywkę białkową i bcaa.

Mariah przez wiele lat pracowała na to, by zbudować wymarzoną sylwetkę. Nigdy się nie poddała w dążeniu do swoich marzeń i jest szczęśliwą kobietą. Czy jest perfekcyjna? Sami oceńcie.

Komentarze (3)
anubis84

nawet fajniutka jest.

0
domosos

Pasionatem to i ja mogę być, a mogę nie trenować,

0
skorupski

Też jestem pasjonatem %-) Nie wystarczy być pasjonatem by w tym sporcie coś osiągnąć.

0