SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Rozumiem

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Vladziu nei chce dac swoich fot bo w rzeczywistosci jest 60 kilowym bratem blizniakiem tenczy i dlatego



Poniedziałek:
klatka, barki, bicepsy, brzuch.

Środa:
nogi, prostowniki grzbietu, brzuch

Piątek:
plecy, tricepsy.



pytanie. chcesz sie zabic tym planem ? jak mozna na 1 treningu laczyc klate z barami, nogi z plecami itd ? nie znasz podstawowych zasad przy spilicie ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie zwróciłem na to uwagi..
fakt - szczegolnie poniedzialek wyglada dosc masakrycznie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Sąsiadwroc sog za samozaparcie i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
prostowniki z nogami takze. nie chce wiedziec co kregoslup wtedy przezywa

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
everr - nie kazdy ma taki kręgosłup jak Ty

ale autorze - popraw ten poniedzialek, bo po klacie i naramiennych to raczej na efektywnosc treningu bica nie licz...
inna sprawa, ze i naramienne są juz po klacie mocno domęczone i efekt treningu maleje...



Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-06-21 15:35:58

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Oki, proszę Was w takim razie o ogólny zarys planu. Taki tylko zarys co w poniedziałek, środę, piątek.

Powiem tak, że jeśli chodzi o prostowniki to akurat to dla mnie jest dobre połączenie, że z przysiadami. Mianowicie pisząc prostowniki miałem na myśli ćwiczenie takie jak m.ciąg na "prostych" nogach. Jeśli bym to przeniósł np. na piątek to nie będę w stanie tego poprawnie wykonać z uwzględnieniem prostowników, bo nogi po środzie będą zmęczone

Co do barków to ok. Mogę się zgodzić, że mają dość po klatce. To kiedy je robić ? W piątek ?
Nie wiem czy zmieszczę się w 3 dniowym tygodniu treningowym. Niestety więcej nie mogę wygospodarować...


Hm... jeśli chodzi o bicepsy, to wrzuciłem je parę miesięcy temu do klatki (były w plecach). Tricepsy wyrzuciłem z klatki wrzuciłem do pleców.
To co teraz mam zpowrotem zrobić klatka -> trico, plecy ->biko ?


ps. Jenna dzięki za doping

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-06-21 19:38:47

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
szczerze to jest jeszcze troche tluszczo, ale nie wygladasz tragicznie
wrzuc jakas fote na luzie

powodzenia



pzdr

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Rafal-ex dzięki, ale widocznie nie czytałeś początku. To fotka, a raczej screen z marca - PRZED ROZPOCZĘCIEM REDUKCJI Waga 96 kg !!! FAT BOY !

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Vladziu - ja mam kregoslup mocny i tak, mimo tego calego szajsu jeszcze sie trzyma


dobra co do planu

Poniedziałek:
klatka, bicepsy

Środa:
plecy, tricepsy, przedramiona

Piątek:
nogi, barki

we wszystkie dni brzuch. jakie masz cwiczenia i ile powt itd ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium