SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
zobacz na ******** skład tam jest opisany kazdy składnik za co odpowiada :D. Oczywiscie musisz umiec to wyposRodkowac bo reklama dzwignią handlu :P

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sproboj moze t3 albo clena thyro jest polecany i podobno dobry, moze kiedys sam to sprawdze

a suple od cybera paly to... nie mam zaufania ni cholery i nie mialem ani mial nie bede.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Luzzzik... w żadnym stopniu reklamowe teksty, czy teksty ze sklepów internetowych do mnie nie przemawiają.
Poza tym na 90% zostanę przy TSE. Tym bardziej, że waga się ruszyła w dół ale póki co ciiii.... (pomiar z 2 kolejnych dni wykazał niższą wagę ).

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
ever z tym T3 i clenem to zart mam nadzieje :P:P a co do supli od cybera niewypowiadam sie niekupywalem. Chodzilo mi tylko o skład scorcha i opis działania poszczególnych substratów.

co do skoków cukru poczytajcie grudniowy FA z 2006 tam jest opisane jak to działa niestety nic ciekawego nie ma tam napisanego po za 2 str reklam supli jakie mozna kupic by z tym walczyc :/

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jak patrzę na tą moją fotkę z pierwszej strony, to mnie wstrzącha. Człowiek myśli, że to masa. A i owszem, ale masa tłuszczu
Dzisiaj jak na siebie patrzę to nie ten sam człowiek.
Ok, nie jest może nie wiadomo jaka zmiana, ale dla mnie ogromna. Po 15 kg redukcji jest jeszcze wiele do zrobienia, ale jest już ok.
Czuję się zdrowo. Nie męczę się. Wytrzymałość o wiele lepsza. Jestem z siebie zadowolony. Jeszcze 8kg i będę już wogóle happy

News: pojawiły się serki wiejskie w opakowaniach 500g. Cena 4,20zł. Wychodzi lepiej niż za 200g.
Właśnie przed chwilą wciągnąłem:
- 250g serka,
- 10g oliwy,
- 10g ziaren słonecznika,
- 10g ziaren dyni i
- 10g rodzynek.
Śniadanko miodzio. 400kcal, 36b,19tł, 19ww.

Teraz idę na poniedziałkowe zebranie. Later...


aaa...ever z tym T3 to myślał o 3 opakowaniach Tribulusa On zawsze tak skrótowo pisze, że nic nie wiadomo Historie życia może opowiedzieć skrótowcami.

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-08-27 08:46:52

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
eee nie za malo bialka wyszlo ? przeciez 100g sera ma 20g bialka

myslalem o 3 paczkach tescia na wieksza mase

i zeby ten wiesniacki tatuaz zakryc na ramieniu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Na serku wiejskim jest info: 11g białka.

Czy ktoś mi powie do kogo mam napisać, żeby zmienić tytuł mojego blogowania ?
W dziale administracja pisałem 2 razy. Nikt nie podjął tematu dalej. Może do Wodyna ? On tu moderuje ?
Help.

Wczoraj było ok na treningu. Choć nie spociłem się jak zawsze. Ale sądzę, że to z powodu niżej ustawionej temperatury klimatyzacji, bo czasami to aż za zimno było.
Waga: 82 kg stała się faktem. 15kg w dół. Dzisiaj stwierdziłem po raz pierwszy, że rzeczywiście wyglądam chudo. Każdy mi mówi, że wystarczy już. Ok, tylko, że oni mnie widzą w ubraniu i patrzą na twarz, która zawsze mi chudła najszybciej. Ja wiem, że na brzuchu nie widać jeszcze kratki i że parę kg potrzeba zrzucić.
Ciekawe, że w miarę jak waga mi spada, przesuwa mi się dolna granica redukcji. Wczoraj znalazłem zapiski z maja, gdzie pisałem, że jak będę ważył 83kg to zaczynam masowanie i rozpisywałem sobie tam suple.
Dzisiaj myślę o 77kg jako końcu redukcji. Czy kiedykolwiek będę zadowolony ?
Hm... myślę, że nawet jeśli nie uda mi się zejść do 77kg, to 12 października powinien być dniem ostatnim. 6 m-cy redukcji będzie ok. Wieczne odchudzanie, to już nie odchudzanie.
A jeśli w zimie przybędzie mi nawet 10kg i niech z tego będzie ze 2-3kg mięśni, to na wiosnę szybciutko uda mi się zrzucić te 7 nadwyżki, I think...
Tak, myślę, że deadline jest 12 października, bez względu na wagę.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
do kogo kolwiek napisz albo załoz dupny post w suplach :D:D: moze ktos sie zlituje i zmieni temat :) pozniej sie usunie i bedzie siii :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
trzeba bylo ttutaj napisac to bym mzienil bo mam taka mozliwosc. jaka chcesz pelna nazwe topicu ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No nie no !!! To do Ciebie ?!?! ech...

Zmień proszę na " Redukcja: 12 marca 97kg - jesień ... kg ???"

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium