SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
To co Panowie ... 2400mg i 1200mg analogicznie ?
Sam się zdziwiłem co do tego ciśnienia, ale jestem przekonany, że tak właśnie było. Zdarzyło mi się to tylko raz. Pamiętam, że ta mega capsułka musiała być jakaś trefna. Coś było nie tak, "paliło mi rurę" po niej przez parę godzin, odbijało. No fakt, faktem, że się wtedy zraziłem. Teraz dałem mu ponowną szansę

A co do powtórzeń to czerpię swoje domysły między innymi stąd: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Wg tego mniejsza ilość powtórzeń, progresja ciężaru dobra jest na masę i siłę.
U mnie progresją jest starać się utrzymać to samo obciążenie w kolejnych seriach, przy skróconym odpoczynku. 60 sec-> 45 sec a w mniejszych partiach 30 sec.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Panowie
ja tu widze jedna panią

hrr dalbym 3g w dt i 1,5g w dnt.

trefna bo pewnie dali prawdziwy towar w niej a nie jak reszta fake
hrr nie ma treningow zasadniczo na rzezbe i mase, roznia sie one szczegolami i wiekszosc efektow zalezy od diety i aero

radze Ci rob progresje, czy posluchasz czy nie to juz nie moja sprawa


Zmieniony przez - everr w dniu 2007-06-25 09:52:17

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja biorę 4g L-karnityny przed treningiem... i 4 g ALC ale ze mnie nie bierz przykładu...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No tak...sooooory.... psze Pani

A to nie za dużo z tą karnitynką takie ilości ? Próbował kto ? A jak się nie obudzę ?

Hm... no to już nie wiem co robić, kogo słuchać. Zawsze czytałem (jakieś 10 lat temu jeszcze jak Everr miał 11 na karku , że trening na rzeźbę się różni od typowo masowego czy siłowego. Mniejsze ciężary, większa ilość powtórzeń to były główne założenia.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
VLAD IV : ja biorę 4g L-karnityny przed treningiem... i 4 g ALC ale ze mnie nie bierz przykładu...

... ale że co ? Why ? Dzieci nie będe potem mógł mieć ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
po l-karnitynie - nie ma obaw

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja biorę 4g L-karnityny przed treningiem... i 4 g ALC
do tego wypijam pol litra i zagryzam 100mg prozacu

psze Pani
to nie ja

Dzieci nie będe potem mógł mieć
przeciez i tak jestes enuchem


karnityna jest slaba wiec i takie dawki to nei jakis szok dla organizmu. spytaj sie ludzi co brali tramale w dawkach prawie gramowych jak sie czuli

hrrr kilka lat temu jajka byly niezdrowe, 500 lat temu ziemia byla plaska, mono bylo wynalazkiem roku a najlepszym koksem byla meta nie wierzysz to poczytaj

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-06-25 10:04:55

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
psze Pani
to nie ja


tak, to nie Ty, to do kol. Jenny były słane buziaki

Co do zmian wraz z upływem czasu to zgodzę się z Tobą. Pamiętam, jak tylko metka i metka się słyszało. Tak samo jak wielkim cudem był HMB. Po prostu 8 cud świata.
Ale wiesz jak to jest... 10 lat wbijania do głowy jednej teorii, a teraz przychodzi niejaki Everr z młodszego pokolenia i mówi, że to kupa jest.
Nie można się tak szybko przestawić...
A jakbym tą progresję robił, to przerwy jakie robić ?


Eunuchem ? To określnie na EUropejczyka ? A tak , to tak, jak tak to tak

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-06-25 10:09:35

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a czyli do Vladzia ?

wiem jak to jest ze zmianami ale mowie jesli nie wierzysz to pcozytaj

progresje jak przewaznie sie robi w wielostawowych cwiczeniach
12,10,8,6 powt i w kazdym progresja. przerwy na wyczucie. nie ma co modzic, no chyba ze fbw bys wolal ktory by sie lepiej tu i tak sprawdzil

europejski eunuch, tak dokladnie to mialem na mysli

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-06-25 10:18:25

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
-wyciskanie na płasko(wiadomo rozgrzewkowe seryjki ze 2) 4x12 przerwa 60 sec,
- wyciskanie skos 4x12, przerwa 60 sec.
-rozpiętki 4x12, 30 sec.


bicepsy:
-uginanie ze sztangą 4x12, przerwa 30 sec.
- uginanie ze sztangielką 3x12 30 sec,
- ściąganie na bramie linek 2 x15 30 sec.


hm.. tak teraz patrzę na to i zastanawia mnie jedno. Trening w takim tempie zajmie mi napewno nie więcej niż 30-40min bez aerobów.
Zawsze mam w głowie taką myśl. Jak taka krótka praca ma pobudzić organizm ?
Czy to nie za mało ? Wy jeszcze mówicie, żebym dał spokój barkom w poniedziałek. Może dodać do każdego ćwiczenia po 1 serii ?

ps. zawsze takie dylematy miałem.

ps.2 Znajomy zapytał mnie czy może brać po treningu mono razem z gainerem. Słyszał, że węgle to dobry transporter mono, ale nie chce kupować ich osobno. Powiedziałem, że na zdrowy rozum to może, jak najbardziej, jeśli ich ma sporo w tym gainerze i że nie zmniejszy to wchłaniania mono po treningu. Dobrze mu odparowałem ?
Nie wiem co on tam ma, ale podobno coś ok. 30g węgli w gainerze na porcję.

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-06-25 15:00:10

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium