SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hie hie... są jaja.
Jakiś czas temu, całkiem niedawno, z Vladem poruszaliśmy temat lipo. Wyraził on ciekawość czy po redukcji mi zniknie.
Wczoraj do mnie doszło, że ZNIKNĘŁA !!!
Dopiero wczoraj wieczorem kapnąłem się, że coś w wyglądzie moim jest innego !
Waga pokazuje codziennie rano wyraźnie poniżej 85kg. Coś się ruszyło !
Nie wiem czy to litr karnityny, czy 4 kapsy TSE pomogły, ale co się w końcu ruszyło !

Codziennie jestem w coraz to większym szoku. Mam wręcz wrażenie, że mój wygląd poprawia się bardzo szybko w ostatnim czasie, choć waga tego nie wskazuje wskazówką.
Inaczej leżą na mnie ubrania, które miesiąc temu przy prawie tej samej wadze leżały inaczej.
Do cholery ! Mogę w końcu ubrać t-shirt bez obawy, że brzuch mi będzie odstawał, że będzie mi lipo-cycki widać !
Vlad ! Czujesz to ?!?! Nie muszę już dobierać wzorków !

Ale wał. Normalnie jestem w szoku. Takie momenty wynagradzają Ci to zaciskanie zębów, gdy oglądasz wieczorem z kobietą film, ona chrupie nachosy z jakimś serowym sosem, a Ty pijesz wodę co chwila, żeby zająć czymś ręce.

Aaa.... i w pozie najszerszy przodem pojawiły się w końcu zarysy m.zębatych.

Miodzio Panie.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Sąsiadwroc
Gratuluje, przeczytałem wczoraj cały temat i jestem pod wrażeniem
Napisałem nawet do Ciebie na g, ale albo masz opcję, żeby od nieznajomych wiadomości nie pokazywało, albo mnie olałeśhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
ehehe...nie, nie olałem Cię. Włączyłem kompa ok. 22 i wtedy mi wyskoczyło.
Nie śmiałem jednak pisać tak późno
Jak coś potrzeba to wal na priv lub gg


edit: aaa...zapomniałem. Tam gdzie chodzę, trenerem a jednocześnie ćwiczącym jest Tomek Pietras. Mistrz Polski x3 i Mistrz Europy w Fitness. To też pomaga mi w motywacji



Iii.... tak sobie myślę jak to by wyglądało. Mianowicie:

- powiedzmy, że osiągnąłem dobrą jakość mięśni, tłuszcz mi nie wisi, jestem po zakończonej redukcji.
Zaczynam masowanie jesienno-zimowe. I tak. Wiadomo, że nie wskoczę od razu na wysoki poziom kalorii. Z tygodnia na tydzień będę zwiększał i patrzył na poziom fatu. Ale... teraz mam pytanko.
Bo tak: przed całą tą redukcją spróbowałem mono przez 6 tyg. z vitalmaxa.
Szczerze mówiąc zostało mi jej na min 4-5 tyg kolejnego cyklowania. Ale mam obawy jak będę wyglądał po niej.
No ok, tłuszczu od niej nie nabiorę, ale jak będę wyglądać po retencji wody ?
Wcześniej nie widziałem różnicy, bo fatmanem byłem wielkim, więc zgrzewało mnie to czy jest woda czy nie.

Szczerze przyznam, że po prostu nie uśmiecha mi się wydawać 200pln na cyklik np. z jabłkiem czy cytrynką , które podobno nie łapią wody.
Wolę tą kasę na białko dobre przeznaczyć, tymbardziej, że ceny jak poj...e poszły w górę

No więc ? Mam w miarę dobrą separację po redukcji --> biorę mono, nabieram wody --> i jak wyglądam ?


ps. mam abonament

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-11 13:12:05

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
juz nie popadaj tak w samouwielbienie narcyzie

daj jeszcze foty i bedzie mozna pdoziwiac. przeczytalem ten caly spam i ok sie wydaje, pogratulowac efektow i zaparcia

co do mono mozesz brac, do tego tse, aeroby itd. sam tez chyba bede tak robil, zadnych "czystych" masowych cykli tylko 2w1. fakt ze dluzej zejdzie, bedzie meczace itd ale potem sie obejdzie bez niespodzianek w stylu stania przed kiblem i niemoznosci zobaczenia swojego ****ka bo go brzuch zaslania

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Nie nie nie ...nie popadam w samozadowolenie. Jeszcze jest od cholery roboty ze mną ! Wyglądam dalej jak kupa, tylko, że już mniejsza

Co do mono, to tylko się zastanawiałem, że gdybym tak ważył ok. 80kg i zarzucił mono i złapał wody, to jakbym wyglądał...
Ja generalnie też jestem zwolennikiem starej szkoły bb gdzie nie było stricte masowych cykli a potem rzeźby. Kolesie dawniej cały rok on line fajnie wyglądali, a nie jak wieprze.
Ale, ja już nie chcę wrócić do wieprzowania.

Mamo, nie chcę być tucznikiem !!!!!

edit: a ... i narazie nie będzie fotek. Po prostu nie chce mi się ich robić. Liczą się wymiary, które aktualizuję w profilu. Fotki będą 1 września. Taki sobie prezencik zrobię na urodziny

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-11 20:32:26

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Eeee...coś mi się wczoraj odwidziało z tego całego entuzjazmu.
Dzisiaj czuję się źle, czuję się tłusto nadal. A to co zeszło to woda... Ale 12kg wody ? Miejmy nadzieję, że nie. Bo przecież widać zmiany gołym okiem.
Ale... no niepodobam się sobie.
Lipocycki już mi nie wiszą, ale cholera nadal ten brzuch. Nadal wałki na nim.
Ok, niby płaski, ale wałki są.
Gdybym jeszcze te 5 kg zrzucił...

Choć tak naprawdę sobie myślę, że przecież mogę dłużej redukcję pociągnąć. Po co sobie ustalać sztuczny termin deadline 31 sierpnia ?
Czyżbym zaczynał wpadać w wir ? Więcej i więcej... chudnąć, chudnąć, chudnąć... Obsesyjne podejście ?
Cały czas powtarzam sobie, że nie można popadać w skrajność, a i nie mam ambicji zrobić rzeźby. Zresztą z gó....a bicza nie ukręcisz, a do rzeźby trzeba mieć mięśnie .
Ale ten brzuch. I ciut lepsza definicja ogólna.

Wczoraj czytałem dłuższą chwilę o redukcji na SAA. To jest jakby poza moim zasięgiem z powodów osobistych. Jednak tam sobie myślę, co byłoby gdyby nie było większych przeciwskazań... czy spróbowałbym ???

Najgorzej jest utrzymać w redukcji silną wolę i motywację.
Słowem psychika. Bo muszę się pilnować z jedzeniem, a nie mieszkam sam tylko z kobietą, która nie musi się tak ograniczać jak ja i gdzie nie spojrzę to leży pokusa.
Bo muszę zmuszać się do aerobów. Czasami mam cholernie tego dosyć.
Znalazłem sposób na to taki, że gdy mam kryzys psychiczny i chcę zejść z rowerka lub stepera, to schodzę...... ale na bieżnię. Tam kończę. A bieżnia cały czas sama się kręci. Nie chcesz zginąć - maszeruj. Nie mam wyjścia, muszę ruszać nogami. Patrzę tylko na zegar ile minut zostało.

Słowem, chyba jestem dzisiaj zmęczony. Zniesmaczony, nieusatysfakcjonowany.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dajesz, dajesz, dasz radę na pewno!! Nie możesz się poddać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Nie nie...nie poddam się. To nie tak. Nie w moim stylu. Ja tylko się zastanawiam czy kończyć w sierpniu i zostać tak jak będę. Czy jechać dalej z redukcją. Jak trzeba to i do zimy.
Troszkę zbity z tropu jestem.

Bo chciałbym nabrać przez okres jesienno zimowy czystego mięśnia, patrzeć jak się pompuję po kreatynie. Ale z drugiej strony wstyd i tak się rozebrać bo wałek na brzuchu. I badź tu mądry.
Podoba mi się sylwetka szfagra. Kolo ma masę, taki klocek, niby fatu ma, ale nic mu się nie zwija. Jak jest ubrany to widać zarys jego mięśni, jak się rozbierze to taki kloc jest.
Cholera genetyka.




Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-12 10:03:57

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3108
stoisz z wagą koło 85 kg?
może metabolizm za bardzo zwolniłeś?
zmierz sobie temperaturę z rana, nie jestem ekspertem, ale czytałem, że jak masz poniżej 36,6 to organizm zwalnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hm... powiem szczerze, że nie myślałem o tym w ten sposób.
Jem 6-7 posiłków drobnych (liczę w tym shake białkowy) więc powinno być ok.
1900-2000kcal trzymam, więc też nie za mało...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium