SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
sam jestem ciekawy jak to w końcu jest z tą siłownią na redukcji, niektórzy mówia że można przypakować niektórzy, że nie, ja nie przypakowałem ale dość lightowo macham hantlami, więc pewnie nie ma porówania do kogoś kto jakieś duże ciężary dźwiga
w sumie to średnio leci Ci ten fat u mnie napoczątku prawie 2 kg tygodniowo leciało i jechałem na 2500 kcal a nie na jakiejś głodówce, może faktycznie przesadziłeś z wysiłkiem i się przetrenowałeś, może dlatego Koniu krytykował te rekordy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Zdrowa utrata wagi to około 0,5 - 1 kg tłuszczu na tydzień. Kuba zgubił z tego, co zrozumiałem przez miesiąc 4 kg. To dobry wynik, jaki świadczy o tym, że jego waga cały czas spada. Ważne, że nie stanął w miejscu, a co ważniejsze nie przybiera już obecnie na wadze, ale chudnie w zdrowy sposób. Utrata w początkowej fazie redukcji 2 kg na tydzień, to nie jest utrata samej tkanki tłuszczowej, ale w tym zawiera się masa wody, jaką się traci. Na deficycie kalorycznym logicznie rzecz biorąc nie da się budować masy mięśniowej, bo do tego potrzebna jest nadwyżka kaloryczna, więc jak chce się powiększać masę mięśniową, to naturalnie trzeba wykroczyć poza granice swojego zapotrzebowania kalorycznego. To jak z budową domu, jak ktoś planuje zbudowanie domu z czterema sypialniami, kuchnią i dwoma łazienkami, a nie dostarczy robotnikom do budowy tego domu odpowiedniej ilości materiałów, to mimo dobrych planów i ciężkiej pracy robotników takiego domu nie da się zbudować. Na początku jednak, gdy człowiek wcześniej w ogóle nie ćwiczył, a przychodzi na siłownie i zaczyna trenować, to w tej fazie początkowej jest możliwe, by jego masa mięśniowa nawet mimo deficytu w pewnym stopniu się zwiększyła. Może jest to wynikiem tego, że mimo, iż jest się na deficycie kalorycznym, to organizm będąc w szoku, bo jest wystawiony na taki rodzaj wysiłku fizycznego, jakiego wcześniej nie doświadczał zaczyna inaczej rozdysponowywać składnikami odżywczymi, być może wstrzymuje, lub ogranicza pewne procesy, aby zaoszczędzić na nich energii i wykorzystuje kalorie bardziej optymalnie pod względem dostarczenia budulca i paliwa do mięśni.


Zmieniony przez - relatyw w dniu 2015-10-11 17:18:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
już było poruszane w tym temacie, ze przy takiej otyłości można spokojnie chudnąć więcej niż 1kg tygodniowo, no ale wiadomo łatwo powiedzieć trudniej zrobić, u mnie ostatnio ogóle kiepsko idzie jakiś 1kg w 3 tyg zleciało, więc nie powinienem wytykać Ciężkiemu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Stać mnie na więcej, 4kg to mało jak na mój potencjał ;) Trzymajcie filmik.



1

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Brawo Kuba ! Pooglądałem, mówisz sensownie. Masz dusze wojownika. Wierze, że możesz to wygrać !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dzięki, Stary! ;) Musze dać radę, stawka jest zbyt wysoka, chodzi o zdrowie, a nawet życie, no ale przede wszystkim "chcę" to wygrać i to daje mi silę. Zimno się zrobiło, śnieg u mnie pada, muszę kombinować już z tym basenem. Siłownie zaczynam ściągać od znajomego, któremu pożyczyłem sprzęt, teraz nie mam pomysłu na ławeczkę, nie mam gotówki na solidny sprzęt, a ta moja to się zarwie jak położę się na niej z obciążeniem. Chyba pokombinuję coś i znajdę dobrego spawacza, albo wyhaczę jakąś okazje na olx, czy allegro. Coś się wymyśli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Co do laweczki to zakup z 5-6 pustakow , do tego deske obij jakims materialem ... I jest laweczka :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
lwp3
Co do laweczki to zakup z 5-6 pustakow , do tego deske obij jakims materialem ... I jest laweczka :)


Sądzę, że to kiepski pomysł przy dość dużej wadze Ciężkiego. W necie da się wyhaczyć ławeczki w dobrych cenach.
1

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Czasami najprostsze metody są najlepsze, ale faktycznie często można znaleźć solidny sprzęt w sieci za małe pieniądze. Poszukam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Jest teraz fajna ławeczka firmy finnlo na allegro, zostało 5 dni do końca licytacji. Maksymalne obciążenie ławeczki to 300 kg. Tyle , że trochę kosztuje, bo na ten moment 271 zł, a pewnie jeszcze trochę podskoczy w górę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium