SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Mawashi nie odpowiedziałeś na moje pytanie patrz kilka postów wyżej (60 str) z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
Pompki, lepiej robić na kostkach czy dłoniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Zacytuję wypowiedź Mawashiego:

"Będziesz miał tylko bardziej wytrzymałe kostki dłoni. Przydatne w tradycyjnych sztukach walki, albo przy częstych wypadach na "ustawki"

Lepiej ćwiczyć na lekkim podwyższeniu pod dłońmi (np. takiej samej grubości książki), dzięki czemu przy wykonywaniu pompek zejdziesz niżej niż tylko do poziomu klatki piersiowej. Wtedy bardziej pobudzisz mięśnie klatki i ramion do pracy."

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Czy przy dodawaniu powtórzeń w kolejnych treningach należy to robić od razu we wszystkich obwodach czy po kolei na każdym treningu +1 powtórzenie do każdego obwodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
McZOnk- możesz połączyć z aerobiczną szóstka, z tym że spalenie tłuszczu zapewnią Ci tylko ćwiczenia aerobowe w połączeniu z pewnymi modyfikacjami w żywieniu.

Modyfikant- można dodawać tak i tak. Na początek polecam stopniowo, z obwodu na obwód.

Szepke, mój Ty padawanie


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-11-18 12:27:04

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
"Padawani nosili krótko obcięte włosy i charakterystyczny pojedynczy warkoczyk."
Nie mam warkoczyka







Sorry za off-topic

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To sobie doczep

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Aeroby mam 3 treningi kosza... Gorzej z dietą, dzisiaj np przed treningiem zjadłem obiad i ciężko mi się ćwiczyło i ciągle czułe ze zjadłem pierogi ;) Moja babcia potrzebuje diety będzie jechała do dietetyka to się z nią zabiorę i jakiś plan powinien mi ułożyć:) A Aerobiczną 6 Weidera ćwiczę dzisiaj 8 dzień miałem... ciężko ale dam radę, w końcu robię to dla siebie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Koszykówka to nie aeroby.
Przed treningiem je się najpóźniej godzinę przed. Najlepiej 1,5h.
Unika się tłuszczu - co w pierogach jest nieuniknione.

Lepiej zjeść przed treningiem 6 łyżek stołowych płatków owsianych zalanych wrzątkiem z odrobiną soku lu dżemu, a do tego trochę chudego mięsa lub twarogu, a pierogi jeśli je lubisz zjedz w ciągu dnia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Koszykówka nie Aeroby??? Dlaczego??? Wydaje mi się że ćwiczenie aerobowe to takie które można wykonywać przez dłuższy czas np bieganie lub rower... A pierogi to sporadycznie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium