SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 356624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
radditz
Panowie, jakiej firmy enan,deka i wino oral ? dose / euromed /biosira / bioniche / vermodje / galaxy ?


Dose na pewno wszystko tak jak powinno być te euromed, biosira, bioniche (nie wiem które wersje, ale mimo wszystyko) zachowałbym się lekko sceptycznie, co do dwóch pozostałych to nie wiem nic.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
To też dam porównanie , potrzebuje tren enan, cypio, prop , npp , tura
Ture już wiem że wezme vermodje a reszta:

Dose/PMP/Genamed/
jest jeszcze shree i alpha ale cenowo już gorzej

Więc jak celować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Wszystko bym brał genamed nigdy się nie zawiodłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
a jak z PRO MEDICA TESTOP? chłopaki zachwalają ktoś tam kiedyś płakał ze bolało jakie teraz opinie?
i odrazu opinie o Goldline Cypioline 250?
dzięki :)

Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2014-12-20 21:00:05

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
ktory boldek klepie najlepiej malay , alpha pharma czy pmp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
mowisz ze alpha poklepie ? bo oglnie mam dostep do tych 3 a i jeszcze do Rohm labu ale ten raczej lab mizernie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941177
Rohm nie mam pojęcia co to za lab a jeśli chodzi o alphe pharme bolda to podobno był jakiś gorszy rzut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
duzo sie nasluchalem z boldkiem ze ciezko dostac dobrego a co jest nie tak z malay czy pmp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
stasiustas1
duzo sie nasluchalem z boldkiem ze ciezko dostac dobrego a co jest nie tak z malay czy pmp ?

Tak na prawdę to większość tutaj pisze, że malay,pmp itd boldek lepiej odpuscic a nie mają pojęcia czy działa. Ogolnie ludzie twierdzą,że im pewniejszy lab tym wieksze prawdopodobienstwo,ze jest tam boldenon a nie inny olej. Ja bym celował w Cybera , shree , AP. Sam osobiscie biłem tylko bolda z PMP i go tam nie było ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium