SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Ban ? ;]

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Banan... vel. Chuck Norris

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hrhrhrhrh

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
dr vitamin

zrobilem drugi raz martwy po prawie polrocznej przerwie - kocham to ćwiczenie, narazie leciutko ale bedzie coraz lepiej i tyle spadam spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Coś wcześnie chodzisz spać ;-P
Ja niestety martwego jeszcze kilka miesięcy nie porobie najprawdopodobniej.

Jeśli ma ktoś tu kontakt do BULLMASTIFA niech mu powie żęby sprawdził @ wmiare szybko

Zmieniony przez - SD-Camel w dniu 2006-01-24 20:26:02

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
a co mam robic? obecnie mam przerwe z pracą - dopoki jest tak zimno
wiec spie jak dawniej po 8-9h poranny trening rozciągania, pozniej troche opieprzania sie lub jakis basen <jak jutro> wieczorem trening i jak wracam to zazwyczaj nie chce mi sie siedziec przy kompie lub mam juz zajetego wiec trzeba isc sie zregenerowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Zazdroszcze, ja siedze w domu na mróz nie wychodze bo smigam o kulach... P=Pozatym rehabilitacje i trening (w dzien noramlny ze szkoła) i jestem w domu o tej co Ty idziesz spać

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Mialem dzisiaj isc spaco 0.00,ale ponownie(kilkakrotnie juz)jutro bede musial walczyc z tym celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja własnie wstałem
******le,nie ide do szkoly...
musze potem jechac po ostrowie
i moze kupie se jakiegos taniego gainerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja musze wkoncu do babci i dziadka skoczyc odebrać należność za życzenia I też jakąś ostrowie albo SP80 muszę zakupić.

-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium