SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
tylko dyktatora tu brakowalo

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Joł.
Will ja uderzam w Pieniny, konkretnie do Krościenka nad Dunajcem.Blisko na Słowacje itp.
Mam kwaterę za 12 zeta za osobę.Nieźle nie??
Czarny: b-complex muszą śmierdzieć.Taka już ich natura A jak pot po tym wali oooo...
A to ze bcaa Olimpu nie śmierdzą to raczej nie jest dobry znak.
I ogólnie jest spoko, jeść mi się nie chce i wcale się tym nie przejmuję.Chyba przez tą pracę w końcu udaje mi się złapać więcej niezbędnego dystansu.właśnie jestem po treningu klatki i tricka, a zasilanie pochodziło z czekolady, 0.5 mleka acidofilnego ,i kawy.puchłem jak dzika świnia
Pozdro.
Sogów nie dam

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Mietki ale kroscienko to raczej przejscie graniczne na Ukraine a nie Slowacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Musze sprawdzić bo ktoś mi mówił ze jest włąśnie blisko na Słowację, a nawet nie zagladałem do mapy, bo w zasadzie nie ma to znaczenia;_)
Pozdro.
ps. co mozna przywieść z Ukrainy..hmmmm...

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Do granicy Slowackiej bedziesz mial ok100km tak mi sie wydaje
Co mozna przywiesc z Ukrainy?
Fajki, alkochol - wszystko bardzo tanie...paliwo zreszta tez
Koxy z apteki - z tego co wiem to jeden na osobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
12 zeta!! to jak za darmo!! ja znalazłem w wiśle jakiś podejrzany hotelik za 25zł za dobe i chyba tam się skierujemy
mi on akurat pasuje bo ma 150 miejsc więc prawdopodobieństwo udanego polowania wzrasta wielokrotnie w stosunku do małych kwater prywatnych chyba, że będą same nawiedzone wspinaczki po szlakach :((

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Wlasnie mnie zastanawia to dlaczego wciaz jestem chory, dodam ze zeszlej jesieni nie zrobilem wlasnie jak co roku cyklu dabka (ale czy to mialo tak duzy wplyw), zauwazylem jak mnie dopadaja b. duze stresy to organizm nie wytrzymuje i popada w chorobe. Ogolnie udziela sie chyba przemeczenie, myslalem ze w wakacje odpoczne nieco a jest zgola odwrotnie co dzien to nowe stresy dobrze, ze z w pracy wszystko sie uklada. Ostatnie 15 miesiecy sa dla mnie bardzo wycienczajace zlozylo sie na to wiele spraw (zwlaszcza dom i szkola), ale albo rybki albo cipki - koniec uzalania sie!
Na ta jesien walne cykla dabka, szczepionke i postaram sie nie hartowac na full, moze pomoze...
Mam nadzieje, ze juz wkrotce wszystko sie wyjasni i udam sie na zasluzony wypoczynek, gdzie nie bede szczedzic sobie wszystkiego jak co roku hyhy

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-07-26 22:56:13

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Oby..
Mnie zwlaszcza jesienia i zima dopadaja rozne infekcje...w tym roku bralem citrosept i jakis czas glutamine - ani razu nie bylem chory, czasami mialem lekki katar ale tez rzadko, a we wczesniejszych latach meczyl mnie i to bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7-keto jest dobre na zimowa profilaktyke.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium