SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 80415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A teraz nieco przemyśleń.
Nowy rok - trzeba sobie stawiać ciekawe cele. Po półrocznej redukcji różnymi sposobami dochodzę do wniosku, że redukcja jest jedynie środkiem do nieco bardziej ambitnych celów. Nadal chcę lepiej wyglądać i tu nic się nie zmienia. Ale dochodzę do momentu w którym na zrzucie wagi zależy mi bo celem jest:
- wytrzymanie całej tabaty w której jest 6, 12, 18, 24, 30 podciągnięć na drążku - na razie zrobiłem 11, ale ostatnie 3 to takie trochę rozbujane, więc prawidłowych podciągnięć robię 8. W tym ćwiczeniu są też pompki w takiej samej ilości. Same pompki pewnie nie będą problemem w niedługim czasie, ale ja bym chciał robić dip'y z nogami na podwyższeniu, a to już mi gorzej wychodzi (film na poprzedniej stronie)
- poprawienie proporcji. Brakuje mi dużej części przedniego barku oraz nieco mniejszej części tylnego. Środkowa część jeszcze jakoś wygląda.
Dokładnego planu nie opracowałem, na razie robię w domu tabatę od Obliques. Od poniedziałku postaram się wrócić na siłownię i będę chodził tyle, na ile mi czas pozwala. Resztę będę uzupełniał w domu i dawał wypiski na bieżąco. Mam nadzieję, że Obliques ciągle będzie zaglądała do mojego dziennika i wrzucała swoje uwagi. Jak wrócę na siłownię i ułożę konkretny plan, to pewnie się zgłoszę do Wodyna po jakieś wskazówki co do moich barków
Aktualnie ważę nieco poniżej 85kg. Myślę, że do osiągnięcia tych 30 podciągnięć będę musiał zredukować jakieś 10kg.
W pasie mam 90cm. Został mi spory wał tłuszczu na dolnych plecach i teraz redukcja będzie już nieco trudniejsza, bo tam tłuszcz mam od zawsze. Na razie będę się starał to robić bez spalaczy. W diecie natomiast trochę pogrzebię, w zasadzie to już obciąłerm węglowodany. Po treningu biorę cukry tylko jak mi się na pawia zbiera, węglowodany to rano owsianka lub Wasa, w ciągu dnia staram się ich unikać. Przed treningiem jadam jakieś niewielkie ilości. Białka wciągam jakieś 200g na dobę, resztę uzupełniam orzechami i olejem lnianym. Poza tym nie unikam tłuszczy (całe jajka, twaróg półtłusty, wieprzowina). Bilans ustawiam raz na zero, raz na lekkim minusie.
Nie wiem w jakim czasie mogę zakładane cele osiągnąć. Na redukcji przestanę się skupiać jak osiągnę ok. 80cm w pasie, mam nadzieję, że do maja się wyrobię 30 podciągnięć mam nadzieję osiągnąć w ciągu roku. Jak będzie szybciej to będę mile zaskoczony
To taki mój skromny plan na rok 2009
Obliques, możesz mi zmienić temat na
Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zmieniłam temat

Plany konkretne,więc pozostaje mi życzyć powodzenia i sukcesu w ich realizacji)

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fenks Saida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
powodzennia, 3mam kciuki .

jesuu, wazysz niewiele wiecej ode mnie, normalnie nie wiem co powiedziec waze wiecej od swojego taty i meza na szczescie do brata koksa mi daleko.
ja w ogole nie powinnam czytac niektorych dziennikow, niektorzy na masie jedza mniej ode mnie mam nadzieje, ze to pomylki.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej, ale ja jeszcze w czerwcu ważyłem 100kg, rekord jaki zobaczyłem na wadze to było 104kg ponad rok temu. W pasie miałem 107cm, brzuch przeszkadzał mi nawet w zakładaniu skarpet. I taki obciachowy wynik zrobiłem nie rodząc trójki dzieci. Więc nie narzekaj tylko bądź cierpliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
jestem jestem a raczej staram sie, juz raz to przerabialam po drugim synku. nie jest latwo, o nie. A dupcie mi az sciska jak musze wcinac tyle bialka

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, co ludzie potrafią robić na drążku to... sami zobaczcie
Łyk insporacji
Mam nadzieję, że do 40-stki choć zbliżę się możliwościami do tych gości












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Cele dobre mi sie podobaja, bedziesz wytrwaly to sa to cele osiagalne. Narazie moze nie te z flmikow:O ale napewno te ktore przed soba postawiles. TEz mialem 105 w pasie, teraz mam 84:) takze dla chcacego nic trudnego. Powodzenia!

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
I taki obciachowy wynik zrobiłem nie rodząc trójki dzieci

rowniez nie rodziłem,a do setki swego czasu dobiłem...
Stawiasz sobie nowe cele - jak najbardziej do osiągniecia, i tego rowniez Ci zycze

Zdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4052
co Ci kolesie robią z drążkiem - wielki podziw
A Tobie zycze powodzenia i wytrwałości w drodze do celu
Będe wpadał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium