SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1003
dlaczego to było głupie nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1003
arain d****u poj**any jesteś zacofany czy nie możesz pojąć że nie ważne jest co jesz ale ile jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1003
jesteś zacofany nie możesz pojąć że nie liczy się co jemy ale ile jemy kcal i makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Autor na pełnej pompie poleci za jakieś 2 tygodnie ;) I nie wiem jeszcze jak ale wypale ten śmieszny tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
danek po primo nie wyzywaj, po drugo idz robic mase na hot dogach. @up wiesz jak tylko musisz to wykonać ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Chłopak się naoglądał wk i ma klapki na oczach. Nie ma co dyskutować Grain.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Mówisz o mnie?;> Chłopaki jestem świeży w tym temacie ...Chce coś w końcu ze sobą zrobić,bo jak dla mnie jest zle z moją sylwetką ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Nie chodziło mu o ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
OK ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
To pewnie do danek9971 było nie do Ciebie. Bierz się do roboty i efekty będą widoczne. Tylko rób z głową żebyś za jakiś czas nie żałował swoich decyzji. Uwierz mi ja coś o tym wiem bo skutki nieprawidłowo przeprowadzonej redukcji odezwały się u mnie nadzwyczaj szybko. Poszperaj też w necie, przeszukaj na forum podobne tematy wtedy łatwiej będzie Ci filtrować porady które tu dostajesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium