SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć nie tracąc mięśni (bez diety)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Witam ostatnio zacząłem trenować i widać mi lekko mięśnie i jak będę dalej trenował to je będzie fajnie widać i dla tego na razie nie chciałem schudnąć. Ale już mi powoli widać więc chcę schudnąć nie tracąc mięśni. Słuchajcie już takie coś przerabiałem i w tedy mniej jadłem kolacji nie jadłem w cale i ćwiczyłem pompki przysiady podnoszenie sztangi i brzuszki i tak na okrągło i w tydzień schudłem 6 kg ale później znów przytyłem. Chciał bym na nowo podjąć się tych ćwiczeń ale żeby bicepsy mi nie spadły. Czy jak będę dużo razy po dużo serii podnosił sztangę na stojąco i robił te ćwiczenia to schudnę a moje bicepsy i inne mięśnie zostaną czy nie? Proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Bieg odpada pływanie tez ja juz wiem jak to zrobię co 3 dzień będę używał mojej serii ćwiczen którą sam wymyslilem i zamiast robić ją codziennie i schudnąć 6 kg w tydzien to ją będę robil co 3 dni i schudnę jakieś 2 albo 3 kg w tydzien a między tymi 3 dniami będę pakowal mięśnie. Dzięki temu mam nadzieję że będą takie jakie są

Zmieniony przez - potato w dniu 2013-03-22 17:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
to zależy od diety którą musisz ułożyć ;p do tego jakieś antykataboliki np bcaa białko itp

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
ja jem wszystko tak jak jadłem tylko wszystkiego mniej i 0 słodyczy i ciastek. Kiedyś tak schudlem ćwicząc przy tym to mi bylo widac mięśnie na ręcach. Czy dalej tak robiąc znów mi będzie widać je jak będę chudl i przy tym mocno pakowal na ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4518
Ćwiczysz tylko bicepsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Tak na nogach mi już widać mięśnie jeszcze jak chudnę to bardziej będzie widać ćwiczę teraz trochę na brzuch już jest twardy ale najbardziej na bicepsy. To jak mogę tak robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3438
tylko bicepsy ? w końcu je "przepracujesz", a pozatym dziwnie będzie wyglądać duże bicki, a mała klata itp.
jeśli chcesz schudnąć to przede wszystkim dietka i aero

dla większej pomocy wypełnij

ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Na klatę też robię leżę na ławeczce i mam dwie sztangielki i wbok nimi jadę klata też mi wyszła. Wątpię że przepracuję bicki w końcu codziennie dźwigam długo i nic mi nie jest ale jeden dzień robię przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Wiecie co mam pomysł. Teraz przez długi czas będę wbijał te bicki a jak już będą duże to po prostu zrobię to co napisałem i później po jakimś czasie napiszę wam tutaj czy się udalo czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
po co Ci duże "bicki" ? Główne pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
No bo chce mieć żeby je było widać barki już też powoli widać. Jak już wyrzeźbiłem trochę nogi i wszystko jest ok to czemu nie mogę sobię rzeźbić powoli każde mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja bym to robił równomiernie po prostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start , jestem zielony

Następny temat

Plan Fbw

WHEY premium