SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Podciąganie na drążku chwytem neutralnym 3 x MAX
Wiosłowanie średnio-szerokim nachwytem 2 x 10, progresja 5
Wiosłowanie wąsko podchwytem 2 x 15
Wiosłowanie jednorącz 2 x 12, regresja 8 (super wolny ruch + dopięcie z zatrzymaniem)

11 serii, 15 minut

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu widzę 9 serii. A, sory, już widzę 11.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-09-04 00:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiaj bary, lekko kaptury i biceps

Wyciskanie żołnierskie stały ciężar, 2 x 10, 7
Unoszenie sztangielek przed siebie 21, progresja 15, 13
Wznosy sztangi wzdłuż tułowia stały ciężar, 18, 13
Wznosy sztangielek na boki 2x15
Arnoldki 25, progresja 12
Szrugsy (dwie serie tyłem, ostatnia przodem) stały ciężar, 21, 16, 16
Uginanie ramion na modlitewniku 30
Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc stały ciężar, 15, 11
Uginanie ramion z hantlami z supinacją na modlitewniku stały ciężar, 15, 11
Uginanie ramion na modlitewniku 15

pół godziny

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakieś plany odnośnie przyszłego odżywiania? Planujesz coś konkretnego? Wiem, że teraz ciężko przewidzieć, bo finanse niestabilne, ale jest coś, co byś chciał zrobić? Lekka redukcja? Jak tak, to jak? Liczenie kcal, czy bardziej po prostu "jeść i ćwiczyć"?

Plan też by się przydało jakiś rozpisać chociaż mniej więcej niedługo :)


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-09-05 00:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Co do odżywiania: jem mało, ale staram się wysokobiałkowo (choć nie za bardzo mi to wychodzi), do tego żadnych syfów, sama niskoprzetworzona żywność ale malutko warzyw. Siłkę mam do niedzieli i staram się wykorzystać to na maxa, bo później najprawdopodobniej będę mieć dopiero 21ego. Część pieniędzy za pracę wezmę 15ego to postaram się o jedzenie więcej, na razie nie ma takiej możliwości (np. dzisiaj nie zrobiłem zakupów bo nie miałem na to czasu i lodówkę mam pustą), w dodatku mam dużo różnych spraw na mieście (studia, czwarta przeprowadzka) + 63h pracy w tygodniu - a to i tak spoko, bo wcześniej miałem dwie roboty i dojazdy zabierały mnóstwo czasu. 21ego wracam do domu, posiedzę tydzień, poćwiczę, pojem i wracam znowu do W-wy, tym razem już do akademika w którym spędzę pewnie ze 3 lata, pracę będę brał weekendami, więc tu mam przynajmniej jakąś stabilizację, a do tego nielimitowany dostęp do siłki na uczelni - a z kasą wtedy też powinno być lepiej. Idę spać, bo za parę h wstaję do roboty


Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2015-09-05 01:04:33

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
zalatany, zamotany, ale z konkretnym planem i perspektywą stabilizacji w najblizszych dniach - dobrze to wyglada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
na sgh jest siłka bez ograniczeń?! nie wiedziałem o tym jakbym wiedział to bym tam poszedł

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
argument życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedługo o wyborze uczelni będzie decydowała ilość płaskich ławek na siłce, czy większe hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
to była raczej żarobliwa wypowiedz na sgh sie nie nadaje bo ekonomia to dla mnie dziwna nauka - bardzo dużo osób kończy, niby dużo wiedzą a i tak mało to wnosi w życie innych. Ciekawe jak bedzie z PW w sumie się zastanawiam co wybrac jako wf bo pewnie na siłke i gtak bd musiał karnet sobie kupic

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium