SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
@Don Pawson
Ty pewnie lepiej sie przezentujesz nie obrazajac jak np. "polski wieśniak"
to sa gusta i guściki Brancha mozna cenić za zapier*** na treningach i dojście do takiej sywetki pomimo słabego(??) gena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ale jakbyś był łaskaw to mnie nie obrażaj, bo będziemy rozmawiać inaczej.

Ten temat jest od tego, żeby wstawiać i komentować fotki Warrena. Ja uważam, że jako kulturysta zawodowy jest zerowy, bo brak mu tego, co taki sportowiec MUSI mieć: możliwość wypracowania jak najbardziej zbliżonej do ideału formy startowej. Rozumiem, że to nie jego wina, że nie może się dorzeźbić, ale niech na boga nie startuje w zawodach pro i nie uważa się za ścisłą czołówkę! Tak samo ja mógłbym powiedzieć, że co prawda nie skończyłem studiów medycznych ani specjalizacji z neurochirurgii, ale chcę operować ludziom mózgi, ponieważ mam niezłe zdolności manualne sprawdzone w szydełkowaniu. I z tego powodu szanowni specjaliści od neurochirurgii macie mnie dopuścić, dać mi tytuł i pozwolić operować w najlepszych klinikach, ot co.

KoleS46 zejdź na ziemię. Chęci i walkę z własnymi słabościami należy jak najbardziej chwalić, ale to nie4 wystarczy, żeby stawać na scenie obok czołówki.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-07-10 10:41:27

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Na olimpi napewno nie zajmie wysokiego miejsca.

nogi to ma przerosniete, ocieraja sie pewnie o siebie jak chodzi


Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-07-10 10:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1016
Don rozumiem że może Tobie nie odpowiadac sylwetka kolesia bo odbiega od twojego ideału ale komentaze typu wiesniak itp moze pozostaw sobie
Oczywiście jest to forum na którym można pewnie wiele rzeczy napisac ale troszeczke dystansu. Myśle że jakby ktos w twoim temacie dał podobny wpis to raczej nie było by to sympatyczne
Oceniajmy ale trzymajmy jakis poziom. Warren sam sobie nie przyznał pozycji na ostatnim Arnoldzie wiez ....
Poczekajmy na Olimpie mzoe będzie wysoko a może nie

Peace!

Skala musi być!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
i jeszcze co do kiepskiego gena, wiadomo, szacun za to ze walczy z nim, ale zeby byc jednym z najlepszych pro na swiecie, trzeba oprocz ton koksow, zarcia, ostrych treningow, aero, miec wlasnie genetyke. gen mozna po czesci obejsc koksem, mozna wygladac swietnie, ale zeby byc najlepszym pro to tak przeskoczyc gena sie nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Skala według mnie Branch Warren wygląda jak typowy redneck i zdania nie zmienię. możesz prosić, płakać, grozić itp, po mnie to spływa więc nie mów mi co mam robić, a czego nie.

Pozycja, na której uplasował się Warren na co po niektórych zawodach nie jest dowodem niesamowitej formy, tylko ciężkiego upośledzenia sędziów, którzy mu tę pozycję przyznawali. Każdy widzi gołym okiem, że na niższych miejscach byli zawodnicy o niebo lepiej przygotowani od Warrena.



Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-07-10 11:07:06

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1016
I taka refleksja :Ach ta Polska ...

Skala musi być!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Rzeczywiście on już wygląda jakoś dziwnie. Strasznie duże nogi moim zdanie nie proporcjonalne. Nie w moim guście.

Ma jednak jeden plus - fajną żonkę :)

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
daj link do zdjecia zonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Don Pawson nigdy nie osiągniesz tego co Brench i mu zazdrościsz,
ale to nie powód żeby go nazywać wieśniakiem.



Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-07-10 12:46:45

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium