SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Kasiu, więcej uśmiechu - pokazuj zęby :) może to sztuczne i przyprawia o szczękościsk, ale jakże ważne na scenie...

forma KOSA, jesteś dla mnie wzorem. Gratuluję tych 6 msc! Pozdrawiam i życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
moim zdaniem swietnie i ja gratuluje!!! i ciesze sie ze wybralas ifbb tutaj jest naprawde ciezka walka i tym samym pokazalas ze nie chcesz isc na latwizne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dziękuje Wam! Jesteście wielcy, potraficie mnie zmotywować :)


"Marzenia się nie spełniają, marzenia się spelnia!"
Zostałam wybrana do Polskiej Kadry na Mistrzostwa Europy IFBB w Santa Susana w Hiszpanii, już za 3 tygodnie!!! Nie ma co ukrywać, jestem szczęśliwa jak nigdy, jednak potrzeba paru tysięcy na taki wyjazd, a z nieba pieniądze nie spadają, zwłaszcza z dnia na dzień - zobaczymy co się uda zrobić i czy się uda pojechać...




Jestem właśnie po treningu, dawno nie dałam sobie tak w kość - zrobiłam nogi i barki :wub: Tęskniłam za ciężkim treningiem. Od niedzieli wieczorem pojadłam wit C, gripex i dziś już jestem zdrowa jak rydz, aż nie wierze, że tak szybko udało mi się pozbierać, myślałam, że z tydzień spędzę w łóżku.
Dziś na siłowni tłok tragiczny, ale trochę się człowiek porozpycha i się miejsce zaraz robi %) Trening trwał dość długo, bo w przerwach było trochę gadania ze znajomymi, ale i tak jestem bardzo zadowolona - tego mi brakowało!


Dwójki
( wstępne zmęczenie ) 4s Uginanie leżąc na maszynie 20p x/0/x/0
4s Martwy ciąg na prostych nogach 20-18-15-12p 3/0/x/1
4s żuraw

Czwórki
4s Przysiad sumo ze sztangielką 20p 3/1/x/1
4s wykroki ze sztangielkami 15p


Pośladki
3s odwodzenie nogi w tył na dolnym wyciągu
3s dirty dog
3s Plank with leg lifts ( filmik z ostatniej serii)


Barki
3s Wyciskanie Hantli siedząc 3/0/x/0 15p hantle 7kgx2 + Unoszenie w przód 6kgx2
4s Unoszenie bokiem 40p 3kgx2/30p 5kgx2/15p 6kgx2/max p 7kgx2 + dropset na 3kgx2 max p
3s Linka górny wyciąg

Obwody na skosy


1 posiłek Whey C6 40g + 100g płatki owsiane
2 posiłek 100g piersi + 100g makaron pełnoziarnisty + warzywa
3 posiłek 100g piersi + 100g makaron pełnoziarnisty + warzywa
- po treningu Whey C6 40g
4 posiłek ziemniaki 300g + dorsz 100g
5 posiłek 3 jajka + 4 tosty pełnoziarniste
6 posiłek 150g ser chudy twarogowy



HiTec BCAA Powder rano 15g i 15g podczas treningu
HiTec Whey C-6 rano 40g i 40g po treningu




Pozdrawiam :)












Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2015-04-21 22:58:15

Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2015-04-21 22:58:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Fotki z MP :)
















Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2015-04-21 23:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Relacja i backstage z Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2015 w Kielcach - Zawodniczka Bikini Fitness Kasia Chłopecka - miejsce IV w kat. Bikini fitness do 169cm - zawodniczka HiTec Nutrition Team

Zapraszam do oglądania!





Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2015-04-22 00:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Kasia, jesteś niesamowicie śliczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bardzo fajnie to wygladalo nastepnym razem napewno bedzie medal!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Bull
Kasia, jesteś niesamowicie śliczna.

Ta jasne

T.Pabiniak
bardzo fajnie to wygladalo nastepnym razem napewno bedzie medal!!!!!

Postaram się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Do zawodów zostały równe 3 tygodnie. Planowo miałam wyjść na Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski w Krakowie, ale wyszło jak wyszło A szkoda, bo do zdobycia są tam ładne trofea i jest o co powalczyć Za to już teraz mogę powiedzieć, że na pewno wyjdę w GP Opole podczas targów - dodatkowo będę wręczała nagrody w kat. Męska Sylwetka, która jest sponsorowana przez Hi Tec Nutrition ! Zapraszam serdecznie!

Dziś odpoczynek, wczoraj tak skatowałam nogi, że dziś ledwo chodziłam :lol: Barki jakoś się trzymają bez bólu, więc jest ok. Co prawda doms nie są dla mnie wyznacznikiem dobrego treningu, ale lubię jak pobolewa ^_^ Przeziębienie minęło całkowicie, witaminki Hi Tec'a działają :lol:
Jutro w planach mam trening pleców i łapek, choć cały dzień siedzę poza domem i załatwiam interesy, mam nadzieje, że znajdę te 2 godziny na trening... Jeśli nie, to chociaż na pozowanie. Uważam, że forma jest i w 3 tygodnie się nie dąży nic zepsuć - przed zawodami na pewno będę się odwadniała tak jak pod MP, dobrze to na mnie zadziałało, byłam dobrze naładowana i woda ładnie zeszła - podczas poprzednich bps tygodniowych nie potrafiłam się naładować w 100% i wychodziłam taka nienabita troszkę. Ostatnio na MP się udało - dopiero po 5 starcie odkryłam co na mnie działa... :)



Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2015-04-22 23:27:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium