SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps 50 cm!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 86803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
Właśnie rozmawiałem z kumplem,który twierdzi,że więcej jak 44-46 cm biceps nie urośnie bez koksu. A jaka jest wasza opinia? Można mięc te 50 cm na sucho?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
mistrzou
Mam biceps 47cm na sucho na pompie 47,5 - 48cm bez koksu. Wzrost 178cm waga 104kg. George Hackenschmidt zrobił naturalnie 48cm bica, więc przy współczesnej wiedzy i totalnemu poświęceniu się siłowni da się zrobić 50cm w bicepsie o ile nie jest się dryblasem powyżej 190cm wzrostu. Właśnie do 50cm aspiruje przy docięciu przy wadze 110kg myślę, że będzie to możliwe. Jednak jeszcze nigdy nie udało mi się być dociętym ważąc aż tyle - przynajmniej 5-8 lat przede mną aby to osiągnąć.

Oczywiście już po 45cm robi się ciężko i każdy dodatkowy cm to praktycznie lata treningów dla naturala. Przyrost 1cm w 2 lata można uznać za bardzo dobry.
Żeby progresować trzeba serio do tego podejść i trenować przynajmniej 5x w tygodniu. Musi wchodzić też koniecznie do tego kreatyna. Poza tym dobrze jest wspomagać się BCAA dla szybszej regeneracji. (jeśli trenujesz mniej niż 5-6x w tyg. to nie potrzebne BCAA). Ja osobiście przed treningiem mieszam w 200ml wody kreatyne + bcaa + cytruline + aakg. Drugi shake to 30mg białka w 200ml mleka. Do tego wchodzą tabletki witamina c, mg+zn+b6, ashwagandha, omega3, saw palmetto, d3+k2, biotyna, multiwitamina i 200mg kofeiny.
Po treningu wchodzi znów bcaa w 200ml wody i shake 30mg białka w 200ml mleka. Po obiedzie wchodzi trec collagen renover by nie bolało w kościach. Na noc czasami wchodzi 5mg melatoniny dla lepszego snu i regeneracji.
Taką suplementacją można robić FBW 6 dni w tygodniu nie przesadzając z ciężarami, tak na 70% swoich możliwości.

Jeśli pracujesz na pełen etat zapomnij o tym, że dasz radę chodzić na siłkę 6 dni w tygodniu i sumiennie przepracowywać 2 godziny robiąc FBW. W takim przypadku trzeba chodzić co 2 dzień ale robiąc na dużych ciężarach do max 6 powtórzeń. W przyrostach wyjdzie bardzo podobnie tylko kondycja będzie nieco gorsza.

Split dla naturala to marnotractwo czasu. Trzeba przynajmniej 3x w tygodniu przepracować każdą partię mięśniową.

Po 45cm chodzi już o stymulowanie ciała do wytwarzania nowych komórek mięśniowych ponieważ te, które mamy już rozrosły się do maksymalnych rozmiarów. Aby to osiągnąć trzeba z każdego treningu wychodzić na pompie mięśniowej - czuć to uczucie rozpierania w środku mięśni.

I jeszcze taka kwestia - tak aby mieć 50cm w bicepsie naturalnie musisz ważyć ponad 100kg. Przy wadze 90kg choćbyś się zesrał od katorżniczych treningów połączonych z perfekcyjną dietą nie zrobisz 50cm. Teoretycznie może to zrobić koleś, który w młodym wieku był na towarze i porozmnażał sobie komórki mięśniowe teściem. Wtedy mógłby dojść do 50cm przy wadze 90kg naturalnie z tym, że w przeszłości nie był naturalem, więc to takie oszukane. Nikt raczej tak nie robi jak już ktoś bierze to z wiekiem zamiast przestać ewentualnie zwiększa dawki. Poza tym taki ktoś musiałby mieć dodatkowo wielkiego farta by jego ciało było zdolne powrócić do naturalnych poziomów testosteronu - zazwyczaj jak już się bierze to nigdy się nie wraca do tego co się miało naturalnie bo zawsze jest mniejszy teść ale zdarzają się wyjątki.



Zmieniony przez - mistrzou w dniu 2023-11-22 11:32:08


Jaki masz bf%?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
na sucho to nawet trwawa nierośnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
zalezy od poziomu fatu
1

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
To zależy. W PL znajdziesz setki takich osób, z tym, że są to stare babki z ogromną nadwagą. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, można jedynie spekulować.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ja doszedłem do 42 cm na naturze i długo nie mogłem tego przekroczyć, więc swego czasu obstawiałem te granice na około 42-45 cm

"Popekała" mi skóra (rozstępy), do tego, musiał bym wazyć więcej i wiecej gdybym chciał miec większego bicepsa, wiec od 5 lat mam 40-41 cm w bicepsie i jest git

Jednak jestem pewien, ze gdybym ćwiczył i jadł jak świnia, to uzbierał bym i 50 cm, bo mam wujasa, który nie ćwiczy, lecz po prostu jest gruby i ma koło 45 cm bez ćwiczeń
Więc ćwicząc, pewno by miał i na chlebku z 50

Jednak jeśli ktoś chce ważyć "norlamnie", nie mieć bebzona i miec jako taką rzeźbę, to prawie niemożliwe bez wspomagaczy mieć wiecej niż 45 cm. Jak nie sterydy, to chocby kreatyny itp. muszą być.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Z tego co widze na forum, to 40cm jest marzeniem dla niektórych...
Nawet są tacy co twierdzą, że bez dopingu 40cm by nie osiągnęli. Więc wiesz... 50cm?
takie rzeczy to tylko w erze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ja mam 40 na sucho i 42 po treningu na naturze, ot chlebek i mleczko :) poważnie.

Mógłbym wiecej, ale nie chce, bo nie chce wiecej wązyć i nie chce już szarpać rozstępów.
Lekarze też mi wmawiali, że musiałem coś brać skoro mam rozstepy, a ja tylko przytyłem 24 kg w 2 lata i przybrałem 10 cm w bicepsie swego czasu
Ale musze przyznac, ze jadłem jak świnia wtedy
Rano pół chleba kroiłem na 2 części (góra-dół) w to ładowałem co podeszło.
Potem mega obiad, litr mleka, jogurty itp.
I na kolacje kolejne pół chleba tez góra-dół, by się nie bawić w 30 kanapek
To były czasy hehhee
2

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mam znajomego który bez koksu ma prawie 60cm(chyba dobija po cwiczeniach do tej granicy )

ale wiesz wazy ok 125-130kg i ma b.duzy poziom tkanki tluszczowej
jego celem jest bycie wielkim, nabijanie kilogramów bez wzgledu na to czy to miesnie czy tluszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
pepo daj foty znajomego

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
PePoNeNt gdyby miał 125 kg i 60 cm w bicu, to by oznaczało że ma SUPER RZEŹBĘ!!! a nie że jest tłusty.

Przecież Pudzian ze swoimi 135 kg ma około 56 cm w bicepsie i uchodzi za najlepiej wyrzeźbionego SM.

Więc albo ten twój zanjomy ma ze 160 kg, albo ci się pomyliło, albo on kłamie, i ma koło 50 a nie 60

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Albo nie ćwiczy nic poza bicepsem
Albo ma 150cm wzrostu

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2006-01-12 08:41:10
1

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam jestem ciekaw

Następny temat

Niebawem hicior wszystkich silowni!!!:)

WHEY premium