SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
żyrafko ładnie Ci dzieidzie jesień wiec czujemy sie gorzej nizsze cisnienie mniej słonca to dziala depresyjnieja wcozraj miałam kiepski dzień kto nie musiał to sie do mnie nie odzywał,pewnie to tez zblizajacy sie okres powinien byc tydzien temu wiec moze teraz sie zaczniedzis dopiero o 9 zwlokłam sie z łóżka ,gdyby nie corcia to pewnie jeszcze ,bym gniła ,dopadł mnie nastrój depresyjny ,nic mnie nie cieszy ,wszystko bez sensu ,drobiazg mnie wkurza zreszta co bede pisac pewnie sama wiesz jak to jest jak sie ma "trudne"dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Mam podobnie Vajolet, mogłabym przespać cały dzień........, a idzie mi średnio na tych treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nie narzekaj babo dopiero się rozkręcasz zaraz będziesz targać takimi ciężarami,że hoho

ja wczoraj miałam taki dzień na spanie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
zyrafko idzie Ci świetnie pamiętaj ,ze mniej jadłaś teraz jak zwiększysz kalorie to i siła bedzie dużo wieksza sama sie zdziwiłam ,ze do takich obciążeń dochodze ,a wystrczy jedzenia dołożyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Żyrafka, a kupiłaś sobie już to ZMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
O!., widze ze u was dziewczyny tez sennie, ja bym mogla caly bozy dzien przespac

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
dopiero się rozkręcasz zaraz będziesz targać takimi ciężarami,że hoho - tak Vena pewnie tak i by było...ale za dużo się nie rozkręciłam, teraz niestety przerwa, jak wrócę do treningów za jakiś m-c to znów będę na nowo się ROZKRĘCAĆ
Vajolet
Ember, nie nie kupiłam jeszcze ZMA....na razie zaopatrzyłam się w witaminki przetestowane przez kumpelę /po m-cu odczuła znaczną poprawę samopoczucia/ - tj. "MAXIWIT DLA NIEJ", nie czuje się już taka ospała i wiecznie przemęczona. Ja właśnie takie mam objawy...te witaminki mają też żeń-szeń. Ze snem nie mam problemu na szczęście, ale włosy mi bardzo wypadają.

Od dziś reset. Za jakiś czas w wolnej chwili wkleję krótkie podsumowanko m-cznej rekompozycji.

Pozdrawiam zaglądających

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-10-05 10:52:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
miesiąc przerwy? ojej

to się wymieniłyśmy ja wróciłam,a Ty idziesz na przerwę

a ja kupiłam sobie Zincas w aptece ten zwykły,bo forte pani nie chciała mi sprzedać (do złej apteki poszłam) i mam jeszcze Chela Mag B6 więc sobie na noc zażywam


na włosy to skrzyp (podobno) aczkolwiek sama nigdy nie stosowałam,więc z własnego doświadczenia nie wiem
Mi tez wypadają,ale większym problemem są moje łyse placki,smaruję płynem i mam nadzieję,że coś pomoże


trzymaj się Żyrafciu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Skrzyp polny jest bardzo dobry do tego uzupelnisz witaminki i bedzie dobrze i z wlosami i za samopoczuciem

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzięki dziewczyny.
Myślę nad kupieniem jakiś hantelków skręcanych do domku, ale nie wiem czy dojdzie do skutku, jak tak to coś sobie pomacham w wolnej chwili
Może i skrzypa kupię...ah znów tyle tabsów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

WHEY premium