Masy nabierałem przez półtora roku. Jadłem w zasadzie wszystko a z odżywek kreatyna, anabolic amino 9000, białko i gainery. Redukcja u mnie trwała ponad rok. Może i wolno ale systematycznie. Stosowałem na początku termogeniki, ALC i HMB ale dają mizerny skutek. Najlepsze efekty dały u mnie: dieta (dużo białka i węgli za to mało tłuszczu), [...]
diete mam! Piszcie na temat. Co dodać do kretyny? Opłaca sie kupić BCAA i połączyć z kreatyną? A moze coś innego? ZMA i witaminki napewno dojdą do tego cyklu.
[...] doswiadczonych. jesli uwazacie ze za wczesnie dla mnie na sawa to co moge rzucic przed/po trinigu zeby osiagnac jak najlepsze wyniki na pierwyszm cyklu. Planuje tak 6 tygoni na cm3 pociagnac. Masa ~75 kg. Cel glowny to :sila i oczywiscie masa bez zbednego tluszczu. Z supli mam jeszcze bialko treca whey 100 jako uzupelnienie i bcaa activlabu.
po kreatynie myslalem o aakg z bcaa i bialkiem ale moze i lepiej bedzie tego boostera dorzucic po cyklu. Jak myslicie? I które z tych co podał Amentoris byłby najlepszy bo nie znam sie na nich wcale
[...] wysw. lub nie widze. 1) 10-12% mezomorfik 2) wiek 20 3) waga/wzrost 83/183 4) staż treningowy rok 5) cel cyklu wycinka 6) stosowane już wcześniej suplementy aktualnie bcaa, bialko, tcm, zmb6, zelazo, omega-3, witaminy 7) stosowane wcześniej spalacze thermo speed, clenburexin, thermal pro 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni [...]
Własnie bialko robi wielką roznice w cyklu.Zakup bialka kiepskiej jakosci to pieniądze wyrzucone w bloto.Lepiej nakupowac jajek i bialego sera.Mając na uwadze ograniczone fundusze taka powinna byc kolejnosc wybierania suplementów,od najwazniejszego: 1)dobrej jakosci białko w proszku 2)BCAA 3)glutamina 4)kreatyna 5)inne typu hmb,arginina beta [...]
[...] bedzie robic sile na ujemnym bilansie kalorycznym, niektorym wychodzi innym nie. Jesli jestes po cyklu kreatynowym - to narazie wstrzymalbym sie z kretką. JA zainteresowalbym sie bcaa i/lub leucyną, oraz boosterem azotowym i jakims dobrym spalaczem. Wrzuc ankiete dzialu z tematow podwieszonych. Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-03-22 16:03:54
1. kreatyna to nie koks by martwić się spadkami po cyklu. ;-) 2. 5x5 będzie ok 3. karnitynę sprzedaj jak jeszcze nie otworzyłeś, bcaa może zostać 4. i jedno i drugie zależy od przyjętej strategii, nie koniecznie trzeba robić aeroby na redukcji, dodatkowy trening brzucha, ponad to co robisz więcej tłuszczu Ci nie spali. ;-) 5. posty podwieszone. [...]
sporo tego... 1 x HI TEC Magnesium Citrate 300 g-porcje po treningu 3 x HI TEC Creapure Monohydrate 250g- 5g rano i po treningu, a w nietreningowy 5g z rana. 1 x HI TEC - L-glutamin 400 gr-5g po treningu, 5g przed snem-tylko w treningowe bym bral. 2 x Hi Tec Super Mass Hi-Tec Super Mass 3000 gr+ 1000 gr-wg brakow w diecie 2 x HI TEC Vitamin A-Z [...]
[...] ćwiczą, stosują diety i mierzą łapy po treningu na mega pompie...a potem po skończaniu cyklu mniej ćwiczą gorzej jedzą i mają pretensje że są spadki gdy nie biorą odżywek;) wiem po sobie bo kiedyś też tak robiłem a teraz stosyjąc stałą diete i dodatki tupu bcaa i białko na noc przez prawie cały rok nie spadam po takich cyklach jak na nitro;)
Nie masz pojęcia o suplach a je bierzesz. Cykl na kreatynie zmarnowany, pytasz czy kupić białko, czyli czy kupić kurczaka? Jeśli go nie dostarczasz z pożywieniem, to owszem. Bcaa ? Jeśli czujesz zmęczenie i potrzebujesz wsparcie w regeneracji to owszem. Przerwa po cyklu min, tak długa jak trwał cykl. Nitrobolon I to azot, zbędne wydawanie [...]
Między cyklami kreatynowymi jeśli już masz jakiś większy zasób kasy, to możesz zarzucić beta-alanine. Bcaa pomocne w regeneracji, do tego mogą być omegi, zma i jakieś witaminy. Na kolejnym cyklu możesz zarzucić jakąś przedtreningówkę, lub między cyklami coś bez kreatyny. Co do boosterów hgh, to raczej żaden z nich nie działa. Prędzej kierował bym [...]
Po 3 miesiącach spokojnie - Monohydrat kreatyny polecam firme VITALMAX. Bierz przez pierwszy tydzien w dt 5 g naczczo Najlepiej(Z SOKIEM CZARNEJ POZECZKI) , 5g przed treningiem, 5 g po NAJLEPIEJ z (CARBO) 5 g na noc. w dnt 5 g naczczo , 5 g na noc. Później do konca cyklu 5 g w dnt naczczo, i 10 g w dt naczczo i po treningu. Ja tak biore diete do [...]
[...] 2) wiek- 20 3) waga/wzrost- 78/185 4) staż treningowy- 3lata (z przerwami) ogólnie 6 miesiąc 5) cel cyklu- masa 6) stosowane już wcześniej suplementy- białko, gainery, zma, bcaa 7) stosowane wcześniej spalacze 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od 9) ilość dni wolnych od kreatyny 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł [...]
[...] Jako spalacz uzyje clena, do tego myslalem wlasnie o 6-oxo ale jest tu w UK niedostepny wiec chcialbym cos na podmiane i jakas kreta. Dodatkowo w standardzie gluta,bialko bcaa,vitaminy. rano skakanka, worek i tarczowanie po poludniu trening obwodowy. Prosze o podpowiedz ktore srodki sa teraz uwazane za najlepsze na rynku pamietajac ze [...]
%-) z hmb to byla ironia.............. Jest tak samo potrzebna jak glutamina. I glupot nie wypisuje Panie Tomku :-) zachwalajac jakies ch..owe bcaa z hitec co post na forum to to jest jakas paranoja! Ktos chce wyciagnac najlepsze efekty z cyklu to dlaczego ma govno brac? Wyklocanie sie tutaj niektorych uzytkownikow i zachwalajac produkty ktore sa [...]
Dodam cos od siebie Dieta : nie mam proszę o dobranie jekiejs jeśli można Zażywane suplementy : hmb bcaa i kreatyna To tak nie działa przy twoim stazu jest bezsensem żebys brał jakiekolwiek suplementy chyba ze witaminki, suplement to słowo oznacza dodatek, jeżeli nie masz wypracowanej diety nie znasz podstaw jedzenia to co do czego bedziesz [...]
[...] że kreatyna nie przekłada się na kg, od tego jest dieta oraz dobrany trening siłowy pod tym kątem, ona ma mi tylko pomóc w treningu siłowym oraz w ewentualnej regeneracji po treningowej na zawarte w niej dodatkowe składniki prócz kreatyny, w cyklu zagości również duża ilość leucyny oraz bcaa, a także profilaktycznie coś na stawy pewnie flex..
[...] porze treningu/ w nietren. cykl w zasadzie niewiele odbiegający od klasycznego. wartość kalorii i nie tylko. prócz kreatyny, w cyklu zagości również duża ilość leucyny oraz bcaa, a także profilaktycznie coś na stawy pewnie flex..- to także powinno sie przydać ale niech nigdy nie znikie sprzed oczu fakt, że to sa dodatki, ktore moga b. dobrze [...]