SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki na masę?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1124
Witam, mam 20 lat, waga 80kg wzrost 176cm. Na siłownię chodzę już od ponad 3 miesięcy, bez stosowania żadnych odżywek. Dietę mam ułożoną przez profesjonalnych trenerów, nie zawsze mogę ją przestrzegać, ponieważ pracuje w wojsku i nie zawsze jest taka możliwość. Chciałbym się podpytać jakie odżywki polecacie na rozbudowanie masy ciała i masy mięśniowej.

Kiedyś będę Koksem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 1420 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10667
Moim zdaniem dobrej jakości gainer i białko będą najlepsze na czas pobytu w wojsku bo tam jedzenie podobno kiepskie, a kreatynę podjadaj w czasie gdy będziesz mógł się skupić na diecie i treningu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 192 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15855
Możesz zakupić gainera , zastąpi Ci posiłek w momentach kiedy nie będziesz w stanie zjeść normalnego posiłku. Jeśli masz dobrą dietę to nic więcej nie potrzebujesz :)
1

Zajkosz

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19994
Bez diety nic nie zrobisz a odzywki typu gainer to ostatecznosc. Wedłog mnie to syf pelen przetworzonych cukrow i niskiej jakosci wegli
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
gainer białko w zależności kiedy tej diety nie możesz trzymac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1410
Po 3 miesiącach spokojnie - Monohydrat kreatyny polecam firme VITALMAX.
Bierz przez pierwszy tydzien w
dt 5 g naczczo Najlepiej(Z SOKIEM CZARNEJ POZECZKI) , 5g przed treningiem, 5 g po NAJLEPIEJ z (CARBO) 5 g na noc.
w dnt 5 g naczczo , 5 g na noc.
Później do konca cyklu 5 g w dnt naczczo, i 10 g w dt naczczo i po treningu. Ja tak biore diete do tego trzymam i jest elegancko :D
Do tego carbo, tylko po treningu.
Jak masz więcej pieniędzy to kup do tego AMINOKWASY Bcaa po treningu, na szybszą regeneracje.


Zmieniony przez - lukaszpink w dniu 2015-08-29 21:20:54
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 192 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15855
lukaszpink jeśli ma dobrą dietę to na tym etapie nie potrzebuję tego wszystkiego co tu wypisujesz.

Zajkosz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1410
Zajkosz, nie rozumiem cie, chłopak pyta o odżywki to odpowiadam mu co może sobie wrzucic.
Niestety ale twoja odpowiedź mu nie pomogła, pozatym MONO i tak może wrzucic spokojnie, fajnie efekt mu pójdzie i siła do góry bo trzyma diete a mono to dobije.
mi obecnie na mono weszło 1 cm w bicku o sile nie wspomne, a jestem w 4 tygodniu MONO diete trzymam dopiętą. A tak centymetr robilem jakies 3-4 miesięcy, czyli kreatyna to przyspieszyła
W poprzednim cyklu weszło tez 1,5 cm bez spadków.



Zmieniony przez - lukaszpink w dniu 2015-08-29 22:27:22
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19994
ciekaw jestem co to zaa kreatyna ktora daje po 1.5 cm w bicepsie na cyklu nawet na saa miesien nie rosnie w takim tepie no chyba ze to masa ale tluszczowa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1410
Rok cwiczylem, po roku kretke zarzucilem i tak weszło :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19994
w takim razie pozazdroscic
1
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
na początku nie ma co się dziwić że są ekstra przyrosty

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscle test

Następny temat

sikam na zielono po muscletest.. to normalne ??!!

electro
Polecane artykuły