witam . mam pytanie . posiadam kretyne piro i bcaa , chciałbym zbudować na tym mase ale suchego mieśnia , co polecalibyście mi dorzucić do tych supli?? dieta 2300 kcal wysoko białkowa. mój plan trenignowy A" - Rozgrzewka. 10-15 minut. Mięśnie klatki piersiowej. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej .4 serie 10, 8 ,8 ,6 powtórzeń [...]
[...] suplementy Chyba wsio co było, bez wynalazków kreatynopodobnych :) 7) stosowane wcześniej spalacze Clenburexin 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od bcaa, białko, carbo, omega 9) ilość dni wolnych od kreatyny 360 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) patrz [...]
Suplementy jakie zakupiłem: odżywka białkowa: OLIMP Provit odżywka węglowodanowa: OLIMP Carbo Glutamina: OLIMP L-Glutamine MC 1400mg BCAA: OLIMP BCAA MC 1100mg Kreatyna: OLIMP Creatine Monohydrate MC 1250mg Suplementacja jaką ułożyłem Białko: po treningu, przed snem (zależnie od braków w "diecie") Carbo: po treningu Glutamina: DT: 3kap. na [...]
1 .WIEK: 17 2 .WAGA: 54przed/ teraz 65 3 .WZROST: 180 4 .WYMIARY: -Biceps: 33 5 .STAZ NA SILOWNI: 6 miesięcy 6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa 7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak 8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Nie gra roli 9.http://i41.tinypic.com/21ovl2t.jpg 10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto 11 [...]
[...] tygodni. zaplanowałem cykl redukcyjny do końca czerwca. dieta+treningi siłowe+treningi aero. do "normalnej suplementacji" (odżywki proteinowe, kompleks vit. min., omega 3, bcaa, l-glutamina) dorzucam do cyklu spalacze tłuszczu. obecnie stosuję clenburexin trec'a. zacząłem od niego ponieważ jest stosunkowo delikatnym spalaczem i planuję w tym [...]
[...] trening jest ok) - Czy kupic NitroBolon'a duze opakowanie + Xpand? + dibencozide+ ewentualnie cos jeszcze? - czy moze kreatynke (np: megabola) i do tego z 5 kg gainera + bcaa + dibencozide? - czy jakas inna kreatyne? moze jakies inne suplementy? Jesli chodzi o kreatyne (i pochodne) to raczej chcialbym skonczyc branie na 1 cyklu, max [...]
Witam. Trenuje boks i kb 3-5 razy w tyg.Waga 84kg Jestem po 2 miesięcznym cyklu kreatynowym mono+alanina, ale szukam czegoś na 2miesiace przed następnym cyklem. Zdecydowałem się już na :BCAA powder WPC,Mass XXL,Vita-min,omega 3 thermo stim WPC i Mass XXL do uzupełnienia diety BCAA przed w trakcie i po treningu Vit,omega -3 jako dodatek [...]
W czasie ferii zimowych chciałbym zwiększyć u siebie wytrzymałość fizyczną i siłe( nie zależy mi na masie) Mam 16 lat. Zebrałem wszystkie swoje pytania odnosnie kreatyny w całość i prosiłbym o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania: 1. Mam zamiar wziąc jeden cykl kreatyny. Kolega powiedział mi, ze gdy zaczne brać kreatyne, to osiągne max [...]
Witam! To moja pierwsza wypowiedź w AD ;) Od paru tygodni czytam wypowiedzi z AD na temat HST i HIIT - co do HST przeczytałem też serwis hypertrophy-specific.com. Od 2 lat trenuje na siłowni - z czego niestety tylko niecały rok z przemyśleniem, a od kilku miesięcy ( po serii ciężkich kompromisów ) również mam ułożoną dietę. Aktualnie, pomimo [...]
Witam wszystkich ! Po dłuższym rozbracie z siłownią szykuję powrót na salony. Przeszedłem jakiś czas temu udaną operację usunięcia ginekomastii i lada dzień bede zdolny do pracy :) Jestem w posiadaniu paru suplementów. Chciałbym uzyskać pomoc w ich rozplanowaniu. W najbliższych dwóch miesiącach planuję redukcję. Moja aktualna waga to 88 kg przy [...]
[...] 1000km na rok biegow 5) cel cyklu: redukcja i budowa kondycji i sily na Spartan Race w czerwcu 6) stosowane suplementy: whey do sniadania , jumbo pro zawsze po treningu , bcaa przed treningiem, °+ 2 razy w roku 2 miechy na Eiyolab™ Testo HT 7) stosowane wcześniej spalacze: L-karnityna, hmb 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: [...]
[...] moją suplementacje przed i po treningową i wychwycili ewentualne błędy.Na razie zakupiłem jedynie białko Perfect whey protein ale planuję jeszcze dokupić Mass XXL i olimp bcaa mega caps. Przed treningiem: 1h przed treningiem-100g ryżu,250g owoców,jogurt naturalny 150g 30 min przed treningiem: 30g białka na wodzie tuż przed: 5-6 g bcaa tuż po [...]
[...] *************************************************************** Witam. Na czasie planuję zrobić redukcję. Najważniejsze dietę mam już rozpisaną, odżywki (białka, bcaa itp już mam). Teraz muszę zdecydować się na rodzaj treningu siłowego. Już wczesniej robiłem redukcję na treningu typowo siłowym (rampa), efekty były jednak pod koniec [...]
Witam wlasnie dokonalem zakupow i mam male pytanko co do dawkowania. Suple jakie bede bral to Horse Power, NoXplode, BCAA Xplode, TCM. Moje zalozenia: DT: -rano naczczo Horse Power -przed treningiem NoXplode oraz 10g BCAA -po treningu TCM oraz 10g BCAA DNT: -rano naczczo HP -po poludniu TCM obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): [...]
Prosilbym o rady/rozpisanie odżywek przy 6-7tygodniowym cyklu (zaleznie od tego jak sobie poradze z sesją :/). Plan jest prosty, spadek wagi od ~87kg do max 80,5kg (kategoria wagowa 81) przy jaknajmniejszej utracie siły i maksymalnym wzroscie wytrzymałości siłowej. Jesli chodzi o treningi : pn,wt,sr,czw judo (godz 17/18) do tego jeszcze nie jestem [...]
Wiajcie. Prosze o sprawdzenie czy tak może być ;)Pytam azeby mieć 100% pewnosć juz. Swolen + mono vitalmaxa+bcaa+tauryna( 500mg olimpa) Mono niewiele bo zostało koło 100 gram. Rano po przebudzeni godzina 5:50 czyli 30 min przed śniadaniem: 1 miarka Swolen+tauryna 3 gram 30 min przed treningiem Swolen 1 miarka+tauryna 5 gram +BCAA 3 gram Od razu [...]
Witam, a wiec prosba taka jak w temacie. Mam dylemat ktory jablczan bedzie lepszy TREC CM3 czy TREC REACTOR PRO 3. Mam 17 lat i gram w pilke nozna, jakies 2 miesiace temu zlamalem obojczyk po raz 2, przed kontuzja bylem w bardzo dobrej formie niestety, teraz brakuje mi sily i nie jest tez dobrze z kondycja. Bralem przed zlamaniem tylko BCAA [...]
Witam wszystkich. Jest to moja pierwsza redukcja poważniejsza, więc trzeba ostro pracować. DIETA : Czyli na początek mała ilość tłuszczy i średnia ilość węglowodanów. Redukcję już rozpocząłem, więc już jest troszkę kcal uciętych. Potem będę dążył do sytuacji, gdzie będę miał węglowodany rano/po treningu - obecnie są jeszcze w przed treningowym, [...]
[...] sylwetki ( przód lub tył): NA DZIEŃ DZISIEJSZY BRAK Wiek: 25 Waga: 100 Wzrost: 175 Cel cyklu: siła+czysta masa stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna, bcaa, biało itd Uprawiane inne sporty: biegam stosowane wcześniej spalacze : BRAK suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: SĄ WAKACJE, WIĘC DAJE ORGANIZMOWI ODPOCZĄĆ. [...]
[...] ŁAWCE 3x15 2. SKŁONY BOCZNE 3x15 3. SKŁONY TUŁOWIA NA MASZYNIE SIEDZĄC 3x20 Mam jeszcze jedno pytanie. Nie chcę zaśmiecać już w innych tematach dlatego spytam tutaj. Jaki polecilibyście aminokwasy, bcaa, tauryne czy jezscze cos innego. Chciałbym, azeby byly one relatywnie tanie i co wazniejsze dobre. Dziękuj z góry za słowa ktyryki Pozdrawiam