SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

bcaa na cyklu

  • jakie suple na budowe suchego mieśnia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam . mam pytanie . posiadam kretyne piro i bcaa , chciałbym zbudować na tym mase ale suchego mieśnia , co polecalibyście mi dorzucić do tych supli?? dieta 2300 kcal wysoko białkowa. mój plan trenignowy A" - Rozgrzewka. 10-15 minut. Mięśnie klatki piersiowej. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej .4 serie 10, 8 ,8 ,6 powtórzeń [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3668 Data: 2009-03-27 20:58:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 8 tygodni

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] suplementy Chyba wsio co było, bez wynalazków kreatynopodobnych :) 7) stosowane wcześniej spalacze Clenburexin 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od bcaa, białko, carbo, omega 9) ilość dni wolnych od kreatyny 360 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) patrz [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1110 Data: 2011-02-22 13:01:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplemenctacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Suplementy jakie zakupiłem: odżywka białkowa: OLIMP Provit odżywka węglowodanowa: OLIMP Carbo Glutamina: OLIMP L-Glutamine MC 1400mg BCAA: OLIMP BCAA MC 1100mg Kreatyna: OLIMP Creatine Monohydrate MC 1250mg Suplementacja jaką ułożyłem Białko: po treningu, przed snem (zależnie od braków w "diecie") Carbo: po treningu Glutamina: DT: 3kap. na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1023 Data: 2009-07-29 12:29:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1 .WIEK: 17 2 .WAGA: 54przed/ teraz 65 3 .WZROST: 180 4 .WYMIARY: -Biceps: 33 5 .STAZ NA SILOWNI: 6 miesięcy 6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa 7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak 8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Nie gra roli 9.http://i41.tinypic.com/21ovl2t.jpg 10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto 11 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1534 Data: 2009-01-07 17:22:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja - kolejność

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tygodni. zaplanowałem cykl redukcyjny do końca czerwca. dieta+treningi siłowe+treningi aero. do "normalnej suplementacji" (odżywki proteinowe, kompleks vit. min., omega 3, bcaa, l-glutamina) dorzucam do cyklu spalacze tłuszczu. obecnie stosuję clenburexin trec'a. zacząłem od niego ponieważ jest stosunkowo delikatnym spalaczem i planuję w tym [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 996 Data: 2011-04-19 17:24:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Next one....z cyklu "co brać":))))

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] trening jest ok) - Czy kupic NitroBolon'a duze opakowanie + Xpand? + dibencozide+ ewentualnie cos jeszcze? - czy moze kreatynke (np: megabola) i do tego z 5 kg gainera + bcaa + dibencozide? - czy jakas inna kreatyne? moze jakies inne suplementy? Jesli chodzi o kreatyne (i pochodne) to raczej chcialbym skonczyc branie na 1 cyklu, max [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1948 Data: 2005-03-17 00:48:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Trenuje boks i kb 3-5 razy w tyg.Waga 84kg Jestem po 2 miesięcznym cyklu kreatynowym mono+alanina, ale szukam czegoś na 2miesiace przed następnym cyklem. Zdecydowałem się już na :BCAA powder WPC,Mass XXL,Vita-min,omega 3 thermo stim WPC i Mass XXL do uzupełnienia diety BCAA przed w trakcie i po treningu Vit,omega -3 jako dodatek [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1138 Data: 2013-03-20 14:19:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kilka pytań o kreatyne :-]

    Temat
    Odżywki i suplementy

    W czasie ferii zimowych chciałbym zwiększyć u siebie wytrzymałość fizyczną i siłe( nie zależy mi na masie) Mam 16 lat. Zebrałem wszystkie swoje pytania odnosnie kreatyny w całość i prosiłbym o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania: 1. Mam zamiar wziąc jeden cykl kreatyny. Kolega powiedział mi, ze gdy zaczne brać kreatyne, to osiągne max [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1619 Data: 2006-01-08 18:34:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! To moja pierwsza wypowiedź w AD ;) Od paru tygodni czytam wypowiedzi z AD na temat HST i HIIT - co do HST przeczytałem też serwis hypertrophy-specific.com. Od 2 lat trenuje na siłowni - z czego niestety tylko niecały rok z przemyśleniem, a od kilku miesięcy ( po serii ciężkich kompromisów ) również mam ułożoną dietę. Aktualnie, pomimo [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 6017 Data: 2006-04-20 18:26:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ogarniamy suple czyli pomocy w rozpisce !

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich ! Po dłuższym rozbracie z siłownią szykuję powrót na salony. Przeszedłem jakiś czas temu udaną operację usunięcia ginekomastii i lada dzień bede zdolny do pracy :) Jestem w posiadaniu paru suplementów. Chciałbym uzyskać pomoc w ich rozplanowaniu. W najbliższych dwóch miesiącach planuję redukcję. Moja aktualna waga to 88 kg przy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1183 Data: 2010-11-01 21:17:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz - Eiyolab Burner HT

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 1000km na rok biegow 5) cel cyklu: redukcja i budowa kondycji i sily na Spartan Race w czerwcu 6) stosowane suplementy: whey do sniadania , jumbo pro zawsze po treningu , bcaa przed treningiem, °+ 2 razy w roku 2 miechy na Eiyolab™ Testo HT 7) stosowane wcześniej spalacze: L-karnityna, hmb 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1234 Data: 2016-02-24 21:07:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja przed i po treningowa.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] moją suplementacje przed i po treningową i wychwycili ewentualne błędy.Na razie zakupiłem jedynie białko Perfect whey protein ale planuję jeszcze dokupić Mass XXL i olimp bcaa mega caps. Przed treningiem: 1h przed treningiem-100g ryżu,250g owoców,jogurt naturalny 150g 30 min przed treningiem: 30g białka na wodzie tuż przed: 5-6 g bcaa tuż po [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2011-07-02 17:40:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór treningu na redukcji

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] *************************************************************** Witam. Na czasie planuję zrobić redukcję. Najważniejsze dietę mam już rozpisaną, odżywki (białka, bcaa itp już mam). Teraz muszę zdecydować się na rodzaj treningu siłowego. Już wczesniej robiłem redukcję na treningu typowo siłowym (rampa), efekty były jednak pod koniec [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1396 Data: 2012-04-26 00:18:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HP+TCM+NoXplode+BCAA dawkowanie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wlasnie dokonalem zakupow i mam male pytanko co do dawkowania. Suple jakie bede bral to Horse Power, NoXplode, BCAA Xplode, TCM. Moje zalozenia: DT: -rano naczczo Horse Power -przed treningiem NoXplode oraz 10g BCAA -po treningu TCM oraz 10g BCAA DNT: -rano naczczo HP -po poludniu TCM obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1149 Data: 2010-03-14 17:57:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na redukcje

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Prosilbym o rady/rozpisanie odżywek przy 6-7tygodniowym cyklu (zaleznie od tego jak sobie poradze z sesją :/). Plan jest prosty, spadek wagi od ~87kg do max 80,5kg (kategoria wagowa 81) przy jaknajmniejszej utracie siły i maksymalnym wzroscie wytrzymałości siłowej. Jesli chodzi o treningi : pn,wt,sr,czw judo (godz 17/18) do tego jeszcze nie jestem [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 871 Data: 2012-01-24 17:10:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • swolen,mono,bcaa,tauryna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiajcie. Prosze o sprawdzenie czy tak może być ;)Pytam azeby mieć 100% pewnosć juz. Swolen + mono vitalmaxa+bcaa+tauryna( 500mg olimpa) Mono niewiele bo zostało koło 100 gram. Rano po przebudzeni godzina 5:50 czyli 30 min przed śniadaniem: 1 miarka Swolen+tauryna 3 gram 30 min przed treningiem Swolen 1 miarka+tauryna 5 gram +BCAA 3 gram Od razu [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2686 Data: 2006-02-28 23:50:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzbuje pomocy w wyborze kreatyny.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, a wiec prosba taka jak w temacie. Mam dylemat ktory jablczan bedzie lepszy TREC CM3 czy TREC REACTOR PRO 3. Mam 17 lat i gram w pilke nozna, jakies 2 miesiace temu zlamalem obojczyk po raz 2, przed kontuzja bylem w bardzo dobrej formie niestety, teraz brakuje mi sily i nie jest tez dobrze z kondycja. Bralem przed zlamaniem tylko BCAA [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 786 Data: 2010-04-23 14:05:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich. Jest to moja pierwsza redukcja poważniejsza, więc trzeba ostro pracować. DIETA : Czyli na początek mała ilość tłuszczy i średnia ilość węglowodanów. Redukcję już rozpocząłem, więc już jest troszkę kcal uciętych. Potem będę dążył do sytuacji, gdzie będę miał węglowodany rano/po treningu - obecnie są jeszcze w przed treningowym, [...]

    Odpowiedzi: 82 Ilość wyświetleń: 6712 Data: 2011-04-05 16:26:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CARBONOX OLIMP a masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sylwetki ( przód lub tył): NA DZIEŃ DZISIEJSZY BRAK Wiek: 25 Waga: 100 Wzrost: 175 Cel cyklu: siła+czysta masa stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna, bcaa, biało itd Uprawiane inne sporty: biegam stosowane wcześniej spalacze : BRAK suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: SĄ WAKACJE, WIĘC DAJE ORGANIZMOWI ODPOCZĄĆ. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 9835 Data: 2011-09-01 19:23:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na masę - DO OCENY !! :-)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] ŁAWCE 3x15 2. SKŁONY BOCZNE 3x15 3. SKŁONY TUŁOWIA NA MASZYNIE SIEDZĄC 3x20 Mam jeszcze jedno pytanie. Nie chcę zaśmiecać już w innych tematach dlatego spytam tutaj. Jaki polecilibyście aminokwasy, bcaa, tauryne czy jezscze cos innego. Chciałbym, azeby byly one relatywnie tanie i co wazniejsze dobre. Dziękuj z góry za słowa ktyryki Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1277 Data: 2006-08-27 17:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)