SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

bcaa na cyklu

  • Jak dawkować owe odżywki ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Moje pytanie brzmi: 1. Czy dobry zestaw sobie wybrałem, że tak powiem wspomagający ? :), jeżeli moim celem jest masa ? Miałem przerwę 6 miesięczną, a nawet i 7, więc nie chce sobie robić na razie cyklu z kreatyną. Na razie sucho + dieta + aeroby. W następnym miesiącu nad czymś pomyślę. 2. Jak dawkować to odpowiednio ? Activlab IsoActive (To [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2012-01-16 16:56:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nastepny cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam 17 lat 62 kg wagi wzrost 170 cm dieta jest i jestem w trakcie Konecznego się cyklu na nitrobalon 2 cytocell bcaa xtra i moje pytanie co po tym mam na wydanie 150 zł CEL: masa i siła Zmieniony przez - mocny14 w dniu 2011-12-11 16:59:18 Zmieniony przez - mocny14 w dniu 2011-12-11 16:59:49

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 964 Data: 2011-12-11 16:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co pomiędzy cklem kreatynowym?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam! Skończyłem 7 tygodni na mono teraz 7 tygodni przerwy.. Oprócz silowni 3 razy w tygodniu, trenuje 4 razy koszykówke z intensywnością treningu dość wysoką. Moje pytanie co brać w przerwie do następnego cyklu zeby duzo nie stracic na sile masie a moze jeszcze zdobyc ? Ogolnie bilans kaloryczny dodatni i diete uzupełniam gainerem. Ale nie wiem [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 479 Data: 2013-04-27 14:39:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze odżywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 181 staż treningowy 4 lata cel cyklu dobra masa suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od brak informacje na temat diety B-2,7 W-3 T-1 przewidziane finanse na cykl Tyle ile będzie trzeba Witam potrzebuje pomocy w doborze jabłczanu kreatyny bcaa przedtreningówki i jakiegoś białko jakie suplementy tego typu proponujecie ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 594 Data: 2013-02-24 19:09:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dorzucic?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czy 2 wystarcza?) -biogenix cell pumpa 665g ( styknie) myslalem o superpump250 gasparii za***iste efekty mialem ale malo ekonomiczne, zobaczymy jak cell pump zadziala -zma apteczne -tauryna zostala mi z poprzedniego cyklu ( dac do jablczanu??) co dorzucic mysle moze nad carbo? moze jakies bcaa? moze jakies zmiany? pozdrawiam i czekam na pomoc.!

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1121 Data: 2009-07-31 11:06:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl po nowym roku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chciał bym zacząć od nowego roku porządny cykl na suplach.Chodzi mi o nabycie suchej masy mięśniowej.Osobiście myślałem na takimi suplami: Animal M-Stak Animal Pump BCAA Xplode powder Olimp Profi Mass Powiedzcie co sadzicie o takim cyklu czy może coś w nim zmienic.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1396 Data: 2011-12-28 22:56:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • spalacz, wzmocnienie organizmu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, takie 2 pytanka 1. jaki spalacz na druga wycinke ? pierwsza byla na tse + dymaburn, teraz planuje wziac Scorcha chyba, ze macie jakies lepsze pomysly? warto na redukcji inwestowac w BCAA? 2. zawsze jak jem kreatyne to predzej czy pozniej dopada mnie jakies przeziebienie, mam mdlosci, katar, kaszel, bole brzucha co czesto zmusza mnie do [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1255 Data: 2009-08-31 17:19:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa + nitrobolon 2 + schock teraphy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jestem po cyklu na stormie i schocku.... Mialem teraz tygodniowa regeneracje i zamierzam zaczac nowy cykl od jutra, na cykl mam nitro bcaa oraz schocka tylko nie wiem kiedy i ile jesc tego ;)) macie jakies pomysly ?:) z gory dzeki za odp :) staz rok waga 95 kg wzrost 182 cm

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1307 Data: 2011-03-15 19:32:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myslicie o takim cyklu?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    cykl na 3 miesiace I - HMB, Kreatyna, Glukoza, Peptyd l-glutaminy II - HMB, Mass XXL, Peptyd l-glutaminy, BCAA III - HMB, peptyd l-glutaminy, Protein 80 Wszystko z Treca oprocz bialka Protein 80 hi-teca Ocencie to, zmiencie zalezy mi na dobrym cyklu najlepiej 3 miesiecznym

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1308 Data: 2004-01-22 00:09:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl,co wy na to ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam kilka z pewnoscią dziwnych dla wielu pytań...zamówiłem suple na cykl na mase...cell pump650g BCAA G-force,Taurine do tego zamówiłem spalacze tłuszczu oraz hmb..spalacze po to żeby za mocno sie nie odtłuscic...bede bral mniejsze ilosci i rzeźbił sie zarazem tzn 2-3razy aerobów tygodniu ..dlatego też hmb...oczywiscie odpowiednia dietka i [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 949 Data: 2006-01-10 19:44:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KREATYNA + BCAA i co do tego?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Kupiłem kreatyne Vitlmaxa 300g i BCAA 220 kaps. tak na pierwszy cykl. Tylko zastanawiam się co jeszcze do tego dodać aby był lepszy efekt w przybraniu masy mięśniowej? Może tauryne, glutamine czy może coś innego? Diety nie mam ale planuje zacząć od rozpoczęcia cyklu. A więc co brać z Keatyna i co jeść po treningu na noc i na śniadanie????:-?

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2014 Data: 2013-01-28 02:01:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co mi jest ?? prosze o pomoc fachowca

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] bolą mnie okolice watroby niewiem czy to napewno ona i robie takie wyblakle jakby szaro zulte kupy :( dodam ze jestem na 6 tyg cyklu massacra1 (druga pucha idzie) mono i bcaa plus carbo jakies i gain bolic sporadycznie .. a wiec co mam zrobic ?? propozycje odemnie to: albo zakonczyc cykl i walnac cos na regeneracje jakis hepatil albo [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1150 Data: 2009-05-29 15:29:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Doradztwo w wyborze supli.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc. Prosilbym o poradzenie mi supli takich jak: BCAA Glutamina Kreatyna ZMA Booster testosteronu Chodzi mi o produkty sprawdzone , dobre cenowo i jakosciowo. Nie jestem rozeznany w tym rynku na tyle by trafie wybrac z tak szerokiej gamy suplementow. Jesli nie sprawi to klopotu prosilbym o pomoc w dobraniu zestawu. Okres tego cyklu planuje na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1648 Data: 2008-12-17 12:03:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • xpand i spalacz - redukcja?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] możliwie jak najmniejsze spadki. na cykl mam spore fundusze, zastanawiam sie poważnie nad kupnem 2 puszek xpanda, do tego średniej jakości spalacz np lipo6 plus oczywiście bcaa i białko wg braków. co myślicie o takim połączeniu do uzyskania mojego celu? czekam na odp. co ważne nie mogę brać suplementow w formie prochu, tylko tabsy. pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 730 Data: 2013-01-19 23:44:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co o tym myslicie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam , mam pytanie , jaka kreatyna na przyrost masy była by najlepsza do tego cyklu ? kreatyna + bcaa + gainery + omega3 + magnez i cynk , jaka kreatyna do 70 zł była by dobra na przyrost masy , i prosił bym o rozpiske w jakich godzinach najlepiej i kiedy mam to wszystko brac , z góry dzięki , pozdro

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 883 Data: 2011-08-09 19:37:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cm3 czy cell pump

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Pump 665gram ? Mogę dodać że dawno nie brałem jakiejkolwiek formy kreatyny (chyba 1,5 roku) a wcześniej 1 cykl na mono olimpa, 1 na cm3 oraz 1 na reactor pro... Cenowo porównanie wychodzi podobnie tyle że jeśli kupie cm3 dostanę gratis bcaa treca 120caps... Jako cel stawiam sobie głownie siłę i rzeźbę a będe brał do tego białko vitamin shopu.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1176 Data: 2010-10-20 19:11:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie odblokowanie po dianabolu

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] wrocilem do formy i zaczolem trenowac. zakupilem juz nst cykl hgh hygetropin 600iu, deca grecka 20ml 100mg/ml, test propionat 10ml 50mg/ml plus bialko na noc, na dzien, bcaa i glutamine. Moje pytanie dotyczy odblokowania ktorego nie zrobilem w grudniu 2010 czy wplynie to na cykl ktory zamierzam zaczac niebawem, czy moze lepiej zrobic to [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 978 Data: 2011-03-04 10:28:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CM3 wraz z posilkami

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] delikatne bóle w brzuchu i wzdęcia. lekarz zrobił usg i wykluczył u mnie wrzody stwierdził tylko podrażnienie. próbowałem więc razem z posiłkiem i pomagało. aktualnie biore bcaa bezposrednio po treningu i mam jeszcze na 3 tyg. w tym tygodniu chce zacząć cykl na cm3 i łączyć pierwszą porcje ze śniadaniem a 2 kolejne na 15 min przed obiadem i [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1094 Data: 2012-11-20 17:58:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam jestem po cyklu na stormie i schocku.... Mialem teraz tygodniowa regeneracje i zamierzam zaczac nowy cykl od jutra, na cykl mam nitro bcaa oraz schocka tylko nie wiem kiedy i ile jesc tego ;)) macie jakies pomysly ?:) z gory dzeki za odp :)

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1382 Data: 2011-03-15 17:44:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. proszę o opinie na temat mojego cyklu, dodam ze miałem juz 2 cykle na kreatynie. Oczywiście chce nabrać masy Gainer: Serious Mass Kreatyna: Vitalmax BCAA Pompa: VPX - AEX NO Dekstroza: Dextrex no i oczywiście dietka ;)

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2010-01-28 21:42:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)