Witam. Mam juz na zapleczu: olimp kre-alkalyn 200g, X5 protein 4kg, do tego witaminy i mineraly, trec nitrobolon2 700g, Amino muscle 16,500 473ml, vitalmax BCAA MC 240kap, leucyna MC 120kpa i gainer Monster Mass 3800g. Mógł bym prosic o jakąs rozpiske jak to brac? CNie długo zaczynam cykl... Chcę zaznaczyc iż bialko,gainer i witaminy sa jako [...]
Rozpiska cyklu na mase W gesti wstępu..mam ułożoną diete, na siłowni ćwicze rok, pozatym 8 lat karate kyokushin, aktualnie ważne 90 kb, stale jem jakies odżywki białkowo-węglowodanowe ( uzupełnienie diety). Co jakiś czas robie cykl i wtedy kupuje więcej odżywek w celu przybrania masy. W ciągu zeszłego sezonu (2004) rok przybrałem około 10 kg. [...]
[...] na siłowni. Karate trenuje już 7 lat.Myślę ze czas na jakieś suplementy,odżywki i tu proszę was o pomoc.Za bardzo się nie znam poczytałem trochę.Jedni mi radzą brać białko,bcaa inni kreatynę.Nie wiem czytałem o kreatynie i pisało dużo ze pompuje mięśnie , idzie w masę a nie chce przytyć muszę utrzymywać wagę .Czy jak będą miał odpowiednią dietę [...]
Posiadam: HYDROXYCUT HARDCORE MUSCLE TECH 120 tab OLIMP TCM MEGA CAPS 300 tab OLIMP BCAA MEGA CAPS 300 tab TREC ULTIMATE PROTEIN 3300 G OLIMP OMEGA 3 GOLD tab OLIMP Vitamin Multiple Sport 60 tab Dieta 2500kcal ze stopniwoym zejściem do 2000 kcal siłownia 3x w tygodniu pozostałe Areoby. Proszę o pomoc w dawkowaniu ,łączeniu i ewentualnie w co [...]
Witam, Mam 20 lat, 184 cm wzrostu, 90kg wagi. Jestem po 8-tygodniowym cyklu na mase (CP+CM3). Przytyłem ok. 4kg, w większości mięsień. Teraz planuje lekka utratę tłuszczu, z zachowaniem mięśni. Na masie miałem 3600kcal ok. 2.4 B/ 4.2 W/ 1.3 T. Teraz obciełem do 3200 w proporcjach 2,4B/ 2,3W/ 1,7T. I Właśnie sie zastanawiam czy nie obciąc więcej. [...]
Panowie od 7 miesięcy trenuje na siłowni, chciałbym zacząć cykl na FA Xtreme Napalm i Xtreme Detonator. Wcześniej brałem Olimp Creatine Mega Caps, BCAA i Glutamine też olimp. Diety na razie nie mam po prostu zdrowo jem a diete od listopada zaczynam. Mam 16 lat. Tak by to wyglądało DT rano Creatine mega caps przed treningiem Napalm i Xtreme 3R [...]
[...] ceglaki, czasem łopatą zamiatam itd.) i jak ide spać to wystarczy minuta i tne komara, niektóre mięśnie mnie bolą np. kaptury. Słyszałem że dobre na poprawę regeneracji jest bcaa, dlatego postanowiłem zakupić, a że nie lubię trzepać sheakerem to szukałem czegoś w caps i znalazłem to g****; [...]
Proszę o pomoc jak dawkować cytogenix-cytocell monohydrant-CREATIN vital max bcaa xtra activlab obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): . Wiek: 16 Waga: 55 Wzrost: 165 Cel cyklu: siła,masa stosowane już wcześniej suplementy : magnum 8000,creatin Uprawiane inne sporty: wf stosowane wcześniej spalacze : nie suplement [...]
Witam Trenuję już od roku, ale regularnie bez żadnych przerw itd 5 miesięcy. Jestem w miarę zadowolony z efektów, ale od 2 miesięcy osiągi są te same. 67kg wagi stało si.ę zaczarowane, podobnie jak ostatnia seria na klatke 55-60kg. Myślałem teraz o suplementacji. Mam białko ostrovia oraz Mutant Mass. Zacznę stosować je od przyszłego tygodnia. [...]
Witam, chciałbym w koncu zacząć jakis cykl, myslalem o kreatynie + aminokwasy, i planuje kupić HYPERFUSION 240KAPS. HI TEC i AMINO ANABOL PROFESSIONAL BCAA 200kaps. HI TEC, prosze o opinie i pomoc. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam:D Wiek: 22 Waga: 72 Wzrost: 184 Cel cyklu: masa mięśniowa stosowane już wcześniej [...]
Planuje cykl na puszcze 700g Nitrobolonu II, który skończę na CP i mono vitalmaxa. Dokupię jeszcze glutaminę vitalmaxa, mam gdzieś jeszcze trochę BCAA, wiec pewnie pod koniec cyklu też je zjem. wiek 17, 186cm, 85kg, staż 2,5roku. Zapotrzebopwanie wyliczyłem na 3120kcal B:168g 2/kg T:109g 1,3/kg WW:367 4,4/kg I ŚNIADANIE Kefir 2%/Mleko 2% 2 jaja [...]
[...] Uprawiane inne sporty: biegam, ogolnie ogolnorozwojowka stosowane wcześniej spalacze : scorch, dyma burn extreme suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: bialeczko do brakow w diecie bcaa i witaminy ilość dni wolnych od kreatyny: 30 przewidziane finanse na cykl: z kasa luzik :) uwagi i sugestie: brak Staż treningowy: 3
Czekam na opinie.W archiwum wyczytałem że trzeba stosowac hmb przez długi okres 3-6miesięcy i ok 3-6g dziennie.Czy kupic do tego glutaminę Olimpu?warto?Może polecacie glutamine innych firm? Dawkowanie w archiwum było różne i rozciągało się od 2g do 8g dziennie.A jakie dawki będą (wg. was)najbardziej skuteczne? I ostatnie pytanie - o [...]
Staż treningowy : ogólnie to z 2 lata A więc obecnie pracuję przy polbruku ale wiadomo czasem coś się jeszcze innego robi, czy to coś wykopie czy wymuruje, więc ogólnie wiele rzeczy w pracy się robi, w pracy spędzam czas od 7-17, po pracy w okolicach 18 idę na siłowni, tzn pon, środ, piątek, sobota... Dietę staram się trzymać, tłuszczu wiadomo [...]
[...] Wiek: 17 Waga: 74 Wzrost: 174 Cel cyklu: siła + masa stosowane już wcześniej suplementy : Green magnitude , cm3 , hyper fusion, nuterend zma, bcaa, białko Uprawiane inne sporty: piłka nożna stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: cm3 , hyper fusion ilość dni wolnych od [...]
Witam jest to mój drugi cykl na masę mianowicie masówkę zaczynam od września, a suplementacje od października aby wbić się w rytm :D Wcześniej stosowane suplementy to : Shock Therapy, Storm i jakieś tam bcca Postanowiłem przeznaczyć większe środki na cykl do 700Pln TYLKO CZY TO MA SENS??? Suplementy do zakupu to: Fitness Authority - Pump Core - [...]
Witam! Jestem nowy na forum i mój staż treningowy to ok. 1 rok. Teraz po letniej przerwie chciałbym wznowić trening. Tak się złożyło, że kolega w ramach długu "dał mi" odżywki więc mam tak: Mega mass 7 kg. kreatyne TREC 120 tabs. BCAA też TREC 150 tabs, dextroze 500g. i LIFeEnergy 60 tabs. Zastanawiam się jak mam to wszystko brać, żeby dało jak [...]
Witam dawałem już dzis temat na stronie głownej sfd rozważając co wybrac na kolejny cykl stak+booster ale teraz skupiam się jedynie na odżywkach Hi Tec-a i wlasnie prosze o opinie i o rozpiske dawkowania i porady.. ANKieta 1 .WIEK: 20 lat 2 .WAGA: 85kg 3 .WZROST:180 cm - 5 .STAZ NA SILOWNI : 3 rok w tym regeneracja, zdażyły sie jakieś przerwy w [...]