SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

bcaa na cyklu

  • Mega Cykl jak to polaczyc?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam juz na zapleczu: olimp kre-alkalyn 200g, X5 protein 4kg, do tego witaminy i mineraly, trec nitrobolon2 700g, Amino muscle 16,500 473ml, vitalmax BCAA MC 240kap, leucyna MC 120kpa i gainer Monster Mass 3800g. Mógł bym prosic o jakąs rozpiske jak to brac? CNie długo zaczynam cykl... Chcę zaznaczyc iż bialko,gainer i witaminy sa jako [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1422 Data: 2009-02-05 21:16:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Rozpiska cyklu na mase W gesti wstępu..mam ułożoną diete, na siłowni ćwicze rok, pozatym 8 lat karate kyokushin, aktualnie ważne 90 kb, stale jem jakies odżywki białkowo-węglowodanowe ( uzupełnienie diety). Co jakiś czas robie cykl i wtedy kupuje więcej odżywek w celu przybrania masy. W ciągu zeszłego sezonu (2004) rok przybrałem około 10 kg. [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2366 Data: 2005-02-07 18:37:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór Odrzywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jak Sądzicie dobry to bedzie cykl? Ultimate Nutrition Horse Power - 1000 g ActivLab BCAA Xtra - 500 g Olimp Creatine powder - 600g Trec AAKG HardCore - 120 kap. Prosze o odpowiedz. Pozdro:) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): jpg Wiek: 18 Waga: 90 Wzrost: 191 Cel cyklu: . stosowane już wcześniej suplementy : . [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2010-09-14 20:06:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki - prosze o pomoc w doborze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na siłowni. Karate trenuje już 7 lat.Myślę ze czas na jakieś suplementy,odżywki i tu proszę was o pomoc.Za bardzo się nie znam poczytałem trochę.Jedni mi radzą brać białko,bcaa inni kreatynę.Nie wiem czytałem o kreatynie i pisało dużo ze pompuje mięśnie , idzie w masę a nie chce przytyć muszę utrzymywać wagę .Czy jak będą miał odpowiednią dietę [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 956 Data: 2009-10-25 23:31:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiadam: HYDROXYCUT HARDCORE MUSCLE TECH 120 tab OLIMP TCM MEGA CAPS 300 tab OLIMP BCAA MEGA CAPS 300 tab TREC ULTIMATE PROTEIN 3300 G OLIMP OMEGA 3 GOLD tab OLIMP Vitamin Multiple Sport 60 tab Dieta 2500kcal ze stopniwoym zejściem do 2000 kcal siłownia 3x w tygodniu pozostałe Areoby. Proszę o pomoc w dawkowaniu ,łączeniu i ewentualnie w co [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 602 Data: 2009-10-05 19:25:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny - lekka redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Mam 20 lat, 184 cm wzrostu, 90kg wagi. Jestem po 8-tygodniowym cyklu na mase (CP+CM3). Przytyłem ok. 4kg, w większości mięsień. Teraz planuje lekka utratę tłuszczu, z zachowaniem mięśni. Na masie miałem 3600kcal ok. 2.4 B/ 4.2 W/ 1.3 T. Teraz obciełem do 3200 w proporcjach 2,4B/ 2,3W/ 1,7T. I Właśnie sie zastanawiam czy nie obciąc więcej. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1372 Data: 2008-05-24 21:26:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Może być??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Panowie od 7 miesięcy trenuje na siłowni, chciałbym zacząć cykl na FA Xtreme Napalm i Xtreme Detonator. Wcześniej brałem Olimp Creatine Mega Caps, BCAA i Glutamine też olimp. Diety na razie nie mam po prostu zdrowo jem a diete od listopada zaczynam. Mam 16 lat. Tak by to wyglądało DT rano Creatine mega caps przed treningiem Napalm i Xtreme 3R [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2447 Data: 2011-10-13 15:45:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobre bcaa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ceglaki, czasem łopatą zamiatam itd.) i jak ide spać to wystarczy minuta i tne komara, niektóre mięśnie mnie bolą np. kaptury. Słyszałem że dobre na poprawę regeneracji jest bcaa, dlatego postanowiłem zakupić, a że nie lubię trzepać sheakerem to szukałem czegoś w caps i znalazłem to g****; [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2168 Data: 2011-06-29 21:02:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Proszę o pomoc jak dawkować cytogenix-cytocell monohydrant-CREATIN vital max bcaa xtra activlab obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): . Wiek: 16 Waga: 55 Wzrost: 165 Cel cyklu: siła,masa stosowane już wcześniej suplementy : magnum 8000,creatin Uprawiane inne sporty: wf stosowane wcześniej spalacze : nie suplement [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1428 Data: 2011-10-14 10:27:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Trenuję już od roku, ale regularnie bez żadnych przerw itd 5 miesięcy. Jestem w miarę zadowolony z efektów, ale od 2 miesięcy osiągi są te same. 67kg wagi stało si.ę zaczarowane, podobnie jak ostatnia seria na klatke 55-60kg. Myślałem teraz o suplementacji. Mam białko ostrovia oraz Mutant Mass. Zacznę stosować je od przyszłego tygodnia. [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1672 Data: 2011-05-24 12:17:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o zestaw do pierwszego cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałbym w koncu zacząć jakis cykl, myslalem o kreatynie + aminokwasy, i planuje kupić HYPERFUSION 240KAPS. HI TEC i AMINO ANABOL PROFESSIONAL BCAA 200kaps. HI TEC, prosze o opinie i pomoc. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam:D Wiek: 22 Waga: 72 Wzrost: 184 Cel cyklu: masa mięśniowa stosowane już wcześniej [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 566 Data: 2010-03-26 23:05:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Split na masę do sprawdzenia 3x w tygodniu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Proszę o sprawdzenie następującego planu: Poniedziałek, klatka+triceps: Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 10<8<6=6 Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 10=10=10=10 Rozpiętki na ławce skośnej 12=12<10=10 Francuskie leżąc 12<10<8<6 Ściąganie linki wyciągu oburącz 10=10=10=10 Środa, plecy+biceps: Martwy ciąg 12<10<8<6 Podciąganie na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 986 Data: 2011-04-26 20:13:02 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Planuje cykl na puszcze 700g Nitrobolonu II, który skończę na CP i mono vitalmaxa. Dokupię jeszcze glutaminę vitalmaxa, mam gdzieś jeszcze trochę BCAA, wiec pewnie pod koniec cyklu też je zjem. wiek 17, 186cm, 85kg, staż 2,5roku. Zapotrzebopwanie wyliczyłem na 3120kcal B:168g 2/kg T:109g 1,3/kg WW:367 4,4/kg I ŚNIADANIE Kefir 2%/Mleko 2% 2 jaja [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 875 Data: 2008-12-28 17:46:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc byki...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Uprawiane inne sporty: biegam, ogolnie ogolnorozwojowka stosowane wcześniej spalacze : scorch, dyma burn extreme suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: bialeczko do brakow w diecie bcaa i witaminy ilość dni wolnych od kreatyny: 30 przewidziane finanse na cykl: z kasa luzik :) uwagi i sugestie: brak Staż treningowy: 3

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1582 Data: 2010-02-16 20:00:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HMB OLIMP-BRAĆ CZY NIE?A GLUTAMINA?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czekam na opinie.W archiwum wyczytałem że trzeba stosowac hmb przez długi okres 3-6miesięcy i ok 3-6g dziennie.Czy kupic do tego glutaminę Olimpu?warto?Może polecacie glutamine innych firm? Dawkowanie w archiwum było różne i rozciągało się od 2g do 8g dziennie.A jakie dawki będą (wg. was)najbardziej skuteczne? I ostatnie pytanie - o [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2808 Data: 2001-07-18 20:36:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • praca przy polbruku siłownia a odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Staż treningowy : ogólnie to z 2 lata A więc obecnie pracuję przy polbruku ale wiadomo czasem coś się jeszcze innego robi, czy to coś wykopie czy wymuruje, więc ogólnie wiele rzeczy w pracy się robi, w pracy spędzam czas od 7-17, po pracy w okolicach 18 idę na siłowni, tzn pon, środ, piątek, sobota... Dietę staram się trzymać, tłuszczu wiadomo [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1394 Data: 2010-06-19 20:58:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Wiek: 17 Waga: 74 Wzrost: 174 Cel cyklu: siła + masa stosowane już wcześniej suplementy : Green magnitude , cm3 , hyper fusion, nuterend zma, bcaa, białko Uprawiane inne sporty: piłka nożna stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: cm3 , hyper fusion ilość dni wolnych od [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1499 Data: 2010-12-22 14:44:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja z Fitness_Authority do Oceny!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jest to mój drugi cykl na masę mianowicie masówkę zaczynam od września, a suplementacje od października aby wbić się w rytm :D Wcześniej stosowane suplementy to : Shock Therapy, Storm i jakieś tam bcca Postanowiłem przeznaczyć większe środki na cykl do 700Pln TYLKO CZY TO MA SENS??? Suplementy do zakupu to: Fitness Authority - Pump Core - [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1064 Data: 2013-08-03 09:59:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to wszystko najlepiej połączyć???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Jestem nowy na forum i mój staż treningowy to ok. 1 rok. Teraz po letniej przerwie chciałbym wznowić trening. Tak się złożyło, że kolega w ramach długu "dał mi" odżywki więc mam tak: Mega mass 7 kg. kreatyne TREC 120 tabs. BCAA też TREC 150 tabs, dextroze 500g. i LIFeEnergy 60 tabs. Zastanawiam się jak mam to wszystko brać, żeby dało jak [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1046 Data: 2010-09-07 17:49:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl Pomoc - Detonator/HyperFusion/TST

    Temat
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Witam dawałem już dzis temat na stronie głownej sfd rozważając co wybrac na kolejny cykl stak+booster ale teraz skupiam się jedynie na odżywkach Hi Tec-a i wlasnie prosze o opinie i o rozpiske dawkowania i porady.. ANKieta 1 .WIEK: 20 lat 2 .WAGA: 85kg 3 .WZROST:180 cm - 5 .STAZ NA SILOWNI : 3 rok w tym regeneracja, zdażyły sie jakieś przerwy w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1548 Data: 2010-02-09 21:16:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)