SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1083
Prosilbym o rady/rozpisanie odżywek przy 6-7tygodniowym cyklu (zaleznie od tego jak sobie poradze z sesją :/).
Plan jest prosty, spadek wagi od ~87kg do max 80,5kg (kategoria wagowa 81) przy jaknajmniejszej utracie siły i maksymalnym wzroscie wytrzymałości siłowej.

Jesli chodzi o treningi : pn,wt,sr,czw judo (godz 17/18) do tego jeszcze nie jestem pewien jak bedzie wygladal moj trening siłowy, ale prawdopodobnie : 1 x siłownia : ciągi, wyciskanie, przysiad itp. i 2 x trening typu crossfit (jeszcze dokładnego treningu nei ustalilem, ale prawdopodobnie pokusze się o trening typu 100x podciagniecie itp.).
treningi te rozlokuje zaleznie od zajec, ale najprawdopodobniej : wtorek,czwartek, sobota lub poniedzialek,wtorek, piatek. do tego w np. niedziele i zaleznie od treningu siłowego pt, lub sobota tabata.
razem daje to 4 x judo, 1 x siła, 2x crossfit, 2 x tabata.

Prosilbym wiec o rade dot nastepujacych odzywek :
- DAA-Stin
- BCAA
- Tested Burner
- Beta Alanina.

Pierwsze 3 - rozpisanie, ostatnie - warto, nie warto, jakie opinie?
btw. jakieś ciekawe witaminki ktoś zna? z reguly olimpu bralem, typowe "dla sportowcow" troche źle na mnie wpływaly, czasem miałem dziwne uczucie w głowie po nich, zwykłe bez efektów ubocznych, ale nie wiem czy dawka wystarczajaca.
oprocz tego w 2/3 tygodniu cyklu wchodzi kreatyna (ostatni cykl dosc niedawno skonczylem, 4 tygodnie przerwy chocaiz chce zrobic) oprocz tego dieta ~carb cycling, podaz bialka ~3g/kg ciała.


z gory dzieki za wszelka pomoc i przepraszam za nieogarniecie graficzne i merytoryczne. ;)

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1083
Dzieki wielkie za artykul, czyli najwyrazniej trzeba sie w BA zaopatrzyć. ;) Miło ze cena jest całkiem ciekawa. Pokusze sie chyba o witaminy tested nutrition. Dawka 2 tabletki/dzien tych oto : https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Multivites-opis26438.html witaminek nie bedzie chyba zbyt drastyczna?

pozdrawiam

Zmieniony przez - Workis w dniu 2012-01-24 18:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jedna piguła spokojnie starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1083
Ok.
A co z DAA-Stin i BCAA?
BCAA zastanwiam sie czy 10g dziennie wystarczyc czy pakować więcej, a co do DAA-Stin to srednio sie orientuje, kojarzy mi sie 6g dziennie, ale prosilbym o jakas opinie.


pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
na daa za mlody

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped Freak + Tested Burner

Następny temat

Gainer czy Kreatyna i Białko

WHEY premium