Panowie gdzieś w grudniu planuję się wzmocnić trochę suplami :D Będzie to mój drugi cykl ale na początek trochę info o mnie:
Wiek-16
Staż: 10 miechów
Cel: ogólne poprawienie się :D
Jestem po cyklu kretyny mono+carbo
Fundusze:ok 120 zł
Dieta:staram się jeść to co potrzebne
Zastanawiam się czy w grudniu nie wziąść Kreatyny Mono + BCAA. Czy miałoby to jakis sens? Do tego mógłbym dorzucić jakiegoś Gainera, gdyby zostało trochę kasy. A może coś poradzicie co dorzucic do kreatyny? Nie chce obrosnać tłuszczykiem tym bardziej, ze trenuję przeważnie w domu z ubogim wyposarzeniem, a wiadomo zimą bedzie nieco trudniej spalic tłuszczyk :D Co proponujecie? Czy połaczenie Kreatyna+BCAA jest rozsądne?
Wiek-16
Staż: 10 miechów
Cel: ogólne poprawienie się :D
Jestem po cyklu kretyny mono+carbo
Fundusze:ok 120 zł
Dieta:staram się jeść to co potrzebne
Zastanawiam się czy w grudniu nie wziąść Kreatyny Mono + BCAA. Czy miałoby to jakis sens? Do tego mógłbym dorzucić jakiegoś Gainera, gdyby zostało trochę kasy. A może coś poradzicie co dorzucic do kreatyny? Nie chce obrosnać tłuszczykiem tym bardziej, ze trenuję przeważnie w domu z ubogim wyposarzeniem, a wiadomo zimą bedzie nieco trudniej spalic tłuszczyk :D Co proponujecie? Czy połaczenie Kreatyna+BCAA jest rozsądne?
Krzysztof Piekarz