SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wioślarstwo plan treningwy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
witam wszystkich nie wiem ile razy w tyodniu mam ćwiczyć na wioślarzu aby złapać kondycje sylwetke do lata pomoże ktoś ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
tak nie chodzi mi o zawody lecz o sylwetkę i spalenie tłuszczu
i poprawę kondycji
tak myslałem, ale nie traciłem nadzieji:/

panie

apropos sylwetki trening dla początkujących tematy podwieszone i o act/fbw czytasz

apropos spalania tłuszczu:szukajka i tematy związane z redukcją,aerobami+lektura działu odżywianie

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Wykonywanie jednego ćwiczenia na pewno nie rozwinie twojej sylwetki a na pewno nie do lata :) Powinieneś o tym pomyśleć już jesienią.
Poczytaj posty podwieszone tam są gotowe treningi i dokładny opis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Do lata nic nie zrobisz... sezonowcy...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
kiemlicz moze opisz dokladniej o co ci chodzi bo pod to co napisales mozna podciagnac wszystko i nic.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
jaki sezoniwiec już od listopada cwicze lecz nie wiem ile razy w
tygodniu cwiczyć
jak zarazie to ćwiczę w soboty i wtorki po 1 godzinie a zależy mi na utracie tłuszczu i nie wiem na jakim obciążeniu mam ćwiczyć w 5 stopniowej skali ćwiczę na najwyższym poziomie już 2 miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
chodzi o zawody wioślarskie? jaka klasa? czy na ergonometrze na sucho? wtedy jaki dystans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9544
omg... jemu chodzi o takie urzadzenie czy mu pozwolic wyrobic sylwetke w ramach cwiczenia aaerobowego chyba..

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
tak nie chodzi mi o zawody lecz o sylwetkę i spalenie tłuszczu
i poprawę kondycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9544
To nie wiem czy woślarz jest dobrym typem cwiczenia aerobowego...
1

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
no chyba lepsze jak bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Od biegania napewno nie lepsze.
aby złapać kondycje sylwetke do lata
Do lata nic nie zrobisz zrozum zeby cos osiagnac do czegos dojac potrzeba duzo czasu poswiecic na to itp.
tygodniu cwiczyć jak zarazie to ćwiczę w soboty i wtorki po 1 godzinie a zależy mi na utracie tłuszczu
Wez sie za diete + aeroby hiit to wszystko.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z nadgarstkiem

Następny temat

jak to zrobic??

WHEY premium