SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

unplugged / dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale ile niby miałas zrobic? tych sissy? coś mieszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
podziwiam 100 kroków w duck walk! ja robie tylko rozgrzewkowo, ale musze zaczac liczyc (pewnie wiecej niz 30 to nie wyjdzie). w kazdym razie rozgrzewa porzadnie ciekawy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Obliques, zamiast suwnicy kazałaś mi robić sissy squat, więc sądziłam, że liczba powtórzeń jest taka sama, 2 serie po 25 oraz 2 serie po 50. Coś namieszałam ?

redcow, dzięki trening wyglądał bardzo niewinnie na pierwszy rzut oka, ale dał nieźle po nogach- może w końcu coś z nich będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie da sie rady zrobic sissi squat tyle razy po prostu nie da sie, musiałabys miec ogramna sile i wytrzymalosc, rob poprawieni nie wazne czy zrobisz 3x czy 5x rob poprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Będę robić 4 serie, tyle ile dam radę prawidłowo. Bardzo ciekawe ćwiczenie- nadal czuję nogi i zadek po ostatnim treningu. Ręce dopiero dziś pod drążku odpuszczają.

13.11.2011 (niedziela)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
14.11.2011 (poniedziałek)

Z poniższego treningu najgorzej szedł wypad z przeskokiem i MC na jednej nodze ( nie mogłam utrzymać równowagi ).







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i jakieś wrażenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Obliques, jeśli chodzi o wrażenia tak- zakwasy pojawiły się rano podczas wstawania z łóżka- pośladki i dwugłowe oberwały dość mocno. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia na pośladki: wznosy bioder w oparciu o step,uginanie nóg pod siebie na piłce, wznosy nóg na piłce w podporze- niby niewinne a bardzo fajnie czuć pracę pośladków. A cały trening jest mega fajny- bardzo intensywny i zadyszkogenny

Ogólnie cały zapodany przez Ciebie trening jest świetny, po każdym dniu treningowym czuję daną partię ze dwa dni. Dziś mam w planie RDL i przysiady i zastanawiam się nad doborem ciężaru, bo tych serii jest mnóstwo. Do tej pory najwięcej w RDL brałam 42,5kg a w przysiadzie 35kg. Mogłabym liczyć na wskazówkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
10x10 cwiczysz z 50% swojego ciezaru max, nie wiem jak to zrobisz dzien po obwodach, troche za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Wiesz, wole jednak mimo wszystko mieć poniedziałek , wtorek, czwartek i sobotę treningowe niż wszystko dzień po dniu- wtedy to dopiero byłoby awykonalne. Obliques, uwierz we mnie. Zdam relację wieczorem jak poszło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nina- pragnę wyrzeźbić ciałko swoje, nabrać siły.

Następny temat

Trening dla 50+

WHEY premium