SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

unplugged / dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko ty własnie wczoraj obowdy robiłas a dzisiaj chcesz robic 10x10? To nie kwstai wiary, nei zartuj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Gdybyś zrobiła porządnie obwody, nie dałabyś rady dzisiaj bez obciążenia zrobić kilkunastu przysiadów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Oj 4nn, bez takich proszę- solidnie ćwiczyłam i czuję wszystko od pasa w dół...przyznaję- może faktycznie więcej dziś u mnie zapału niż zdrowego rozsądku i oceny moich możliwości, ale zawsze trzymam się planu- stąd moja chęć podjęcia próby przynajmniej ( nie ukrywam też ,że jak się naczytałam tych słomianych zapałów, które właśnie podliczam - to tym więcej we mnie chęci ). Już wyjaśniam mój tok myślenia: mam 4 dni treningowe teraz i dlatego upieram się na dziś z tym RDL i przysiadem, żeby środę po 10 x 10 mieć wolną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko ty masz pojsc trenowac a nie pomachac, ale rob jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chęci i zapał to jedno, a możliwości regeneracyjne organizmu po PORZĄDNYCH treningach drugie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Już nie podskakuję. Będę grzecznie słuchać mądrzejszych . Dziś odpoczywam a jak mi zakwasy odpuszczą to zrobię dopiero 10x10. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja po 10x10 miałam chyba największe zakwasy w życiu przez tydzień.
Po schodach schodziłam boczkiem przy poręczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
wynika z tego, że najgorsze przede mną
Tak sobie myślę: jakby te treningi ustawić tak, żeby po obwodach i RDL oraz przysiadach mieć dzień wolnego - nie byłoby takiego problemu jak dziś. Uważacie, że to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie masz co się zastanawiać teoretycznie, tylko zapyerdalać na treningach na 110% i ocenić swoje siły. Ja FBW byłam w stanie zrobić co 3 dzień, co 2 nie było mowy (leszcz )

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
tak jest ! [odmaszerowałam]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nina- pragnę wyrzeźbić ciałko swoje, nabrać siły.

Następny temat

Trening dla 50+

WHEY premium