SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

unplugged / dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12066
a dzięki Ruda- poczytam :)

Podglądam też co u Ciebie, ale mam tyle zaległości,że ledwo się łapię w tych konkursach Z czasem ogarnę. W tracie mojej nieobecności widzę,że Ovejka dała czadu

Wnioski z biegania: super, ale powietrza brakuje- duchota straszna...pot po tyłku się leje. Niechże w nocy popada dla oczyszczenia atmosfery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20928
Miło Cię widzieć ponownie
Fajny cel - maraton.
Ja po 4 km mam dość, zipię, sapię jestem cała czerwona ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12066
Dzięki Jagoda
15 lipca biegnę w imprezie biegowej 5 km, liczę że nie będzie trzeba zipać

11.07
25 minut - bieg bez przerwy

12.07
20 minut- miarowo bez przerw- ostatnie wybieganie przed niedzielnym startem na 5 km- trzymajcie kciuki

Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-07-12 21:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niedzielny bieg zaowocował bólem lewej kostki... czas 30:08. szału nie było... dałam się ponieść tłumowi... zwykle panuję nad tętnem w okolicach 150- max 160...na biegu dałam z siebie180 w porywach 195...następnym razem będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
trudny tydzień... wybiegać udało mi się tylko raz we wtorek jedyne 25 minut...kostka wymagała odpoczynku....dziś ok...solidnie poćwiczyłam na siłowni a jutro będę brała udział w kolejnej piątce ( 5km )- Bieg Powstania Warszawskiego- może uda mi się polepszyć czas Jestem dobrej myśli

edit:

nie udało się polepszyć czasu, kostka szwankuje co jakiś czas.... siłowni nie odpuszczam
Póki co, prowadzić dziennik mam czas tylko w kalendarzu.
Tęsknię za regularnym pobytem tu

Zmieniony przez - unplugged w dniu 2012-11-20 20:19:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nina- pragnę wyrzeźbić ciałko swoje, nabrać siły.

Następny temat

Trening dla 50+

Masa