SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzodkiew00/dziennik/redukcja tłuszczyku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej rzodkiew!
Fajnie,ze wpadlas
A jak juz sie zdecyduje zalozyc ten dziennik to co z tym tematem co otworzylam ?

Te Twoje posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
To on sobie bedzie tam, a dziennik tu, chyba, e poprosisz admina o przeniesienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
rzodkiew mam pytanie o tego lososia bo nie mam grilla, a piekarnik rozgrzewa sie 30min i i tak nic z tego nie wychodzi. mam do dyspozycji dobra patelnie i mikrofale-masz jakis pomysl?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
wpc ja smaze na patelni bez tluszczu najpierw skrapiam cytrynka dodaje troche czosnku zostawiam az sie przygryzie potem sypie przyprawa do ryb i na patelnie.Dla mnie za***iste :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
to tak zrobie. mam dobra patelnie, ale powiedz mi czy to na serio przesmazy sie bez tluszczu taki kawal ryby? hmm chyba jednak zrezygnuje z tego lososia, ale opakowanie juz mam to jutro sprobuje. nie wiem jak ma sie smazenie do zawartego tluszczu w tym lososiu, czy nadal jest zdrowy i mozemy sie cieszyc tym omega-3?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom, ja tez tak robie tylko zamiast przyprawy do ryb daje sporo pieprzu i tymianek Pycha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
jak masz dobra patelnie to spokojnie nic sie nie przypali zreszta ryb nie trzeba dlugo smazyc a omega-3 i tak lykam w kapsach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam taka patelnie z rowkami, taka alternatywa dla grilla to nie przywiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Witam.

Dziś miałam trening aerobowy.

AEROBY:
- 10 min rozgrzewka na rowerku
- 40 min na bieżni, bieg stała prędkość 8km/h

MENU:
AEROBY NA CZCZO
1. płatki owsiane, jaja całe, pomidor, ogórek


2. omlet z tuńczyka (tuńczyk z wody, jaja całe, papryka zielona, pieczarki), oliwa z oliwek, orzechy włoskie
3. pierś z kurczaka, pieczarki, pestki z dyni



4. pierś z kurczaka, orzechy włoskie, sałata lodowa, papryka czerwona, pomidor



5. twaróg chudy, oliwa z oliwek
RAZEM: 1605kcal; B/T/W 177/71/61

PYTANIE (głównie do Obli, ale też przede wszystkim do dziewczyn na redukcji czy po udanej redukcji-> otóż z obecnego planu treningowego został mi do zrobienia jeszcze 2x plan B i 1 x plan A. I co dalej, cały czas będąc na redukcji? Nie wiem za bardzo, czytałam dzienniki dziewczyn i nie mam żadnego pomysłu... Chciałaby, przede wszystkim w siłówce odchudzić/wysmuklić uda oraz brzuch/biodra.

Zmieniony przez - rzodkiew00 w dniu 2009-11-13 23:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
też sobie orzechy włączę do diety, ale ostrożnie bo w tym roku głównie dzięki nim popłynęłam z masą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 2 x w tyg

Następny temat

Przemęczenie?

WHEY premium