SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
7kg w miesiac? :D chłopaki wejdą to opieprzą. :P nie za dużo lidia? Wiem że się śpieszysz bo ja też się śpieszę. :D Ale ogólnie nawet nawet, powodzenia dalej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
tyle zeszło bo bardzo dużą mam aktywność fizyczną w ciągu dnia :)
dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
7kg w miesiac to duzo, ale ze jest to pierwszy miesiac to do wybaczenia. teraz powinnas juz troche zwolnic do zdrowszego tempa, ale jak bedziesz dalej tak szla to i tak nikt Cie nie powstrzyma
ja mam podobne tempo i nie mam zamiaru go zatrzymywac poki jest bo probowalem juz wczesniej redukowac i nie szlo w ogole wiec jak juz zaczelo to niech trwa to jak najdluzej

3cm z klatki jak to napisalas to na pewno nie 3cm mniej w cyckach czego boja sie kobiety tylko po prostu zeszlo troche sadelka z plecow czyli bardzo dobrze
nizsze partie juz konkretniej i tak ma byc. no i w udzie 2cm mniej, a to cieszy kobiety i to bardzo
bede odwiedzal i zycze wytrwalosci w dalszym boju, pozdro

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-05-07 11:28:49

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
to bylo troszke dluzej niż miesiąc bo ok 5 tygodni :) z tym obwodem z klatki to masz racje z pleców poszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
bo ja zawsze mam racje

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
u mnie wczoraj i przedwczoraj było dużo gorzej z dietą :( okres tuż tuż, apetyt duży, cała napuchnięta... niech faceci się cieszą, że nie muszą przez to przechodzić :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium