SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 15-latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 807
Witam wszystkich. Mam już za sobą pierwszą wizytę na siłowni i chciałbym zacząć ćwiczyć z jakimś sensownym planem. Będę chodził 3 razy w tygodniu. Na siłowni jest oczywiście instruktor, już wiem jak dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia. Prosiłbym o podanie jakiegoś prostego planu rozpisanego na Poniedziałek, Środę i Piątek.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 62

Wzrost: 172

Cel treningowy: Siła, może rzeźba

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: ogólnie nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 807
Dobra...kończę temat. Mam naprawdę bardzo doświadczonego trenera. Powiedział mi co jeść, jak jeść. Jak ćwiczyć, jak często i on rozpisze mi plan.

Dziękuję, dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
po pierwsze brak diety:/ będą słabe efekty
po drubie nikt za Ciebie nie ułoży planu, ułuż go sam a ktoś napewno go oceni i coś doradzi, z takim starzem nie wiedzę innej możliwości jak plan ogólnorozwojowy i to też ostrożnie bo młody jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
Pierw ułóż diete i sie do niej stosuj bo ona jest najwazniejsza, inaczej idz pograc w szachy

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
gość ma 15lat, był na siłowi tylko jeden raz a ludzie zamiast pomagać to jak boty powtarzają "dieta" tak jakby od razu chciał zostać kulturysta po drugie diety bym w tym wieku wręcz NIE stosował.

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
a czy jest sens ćwiczyć skoro i tak wiadomo że nie będzie efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
efekty będą na 100% nawet nie wiesz jak dobrze można wyglądać bez diety. i jest sens lepiej się czujesz, jesteś pewniejszy siebie, znasz swoje możliwości i w huga więcej rzeczy. a pisanie po co coś robić jak nie będzie efektów jest co najmniej głupie w końcu nie znacie jego genów.

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
głupie to jest Twoje myślenie uważając że bez diety będą suuper efekty, mięśnie nie urosną z powietrza, chyba że naprawdę nie znam jego genów i rośnie sam z siebie, ale jeszcze nikogo takiego nie spotkałem

Zmieniony przez - MlynarzII w dniu 2010-03-25 15:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
gdzie napisałem że będą super efekty ? napisałem ze efekty będą a nie że będą oszałamiające

Zmieniony przez - Szczypi0r w dniu 2010-03-25 15:15:33

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
nawet nie wiesz jak dobrze można wyglądać bez diety dla mnie to jest jednoznaczne, kiedyś przyznaszmi rację zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 807
Pieprzycie, że bez diety będzie 0 efektów. No to świetna postawa. Naprawdę w pełni profesjonalna odpowiedź. Diety nie ma i nie będzie. Ogólnie wiem co jeść i to jem. Oczywiście nie będę żarł jak świnia :) O dietę się nie martwcie. Potrzebuję pomoc w ułożeniu planu głownie nastawionego na bicepsy, klatę, brzuch może też tricepsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 807
Geny good. Ojciec chodził na siłownię. W moim wieku zaczął i miał naprawdę dobre efekty. A diety było 0.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan - do oceny

Następny temat

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

WHEY premium