SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z warzyw to dużo białka mają fasola biała, groch, soczewica. Jak Obli pisała można zrobić kotlety z soczewicy a Fasolę można zrobić z czymś tam pomidorowym Coś a'la fasola po bretońsku ale bez tłuszczu i mięsa Ale to trzeba poszukać przepisów na to
A w ogóle czy groch i fasolę można na redukcji jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no mozna Fasola jest super na wiele sposobow, bardzo smaczna jest na ostro, ja sobie mieszam rozne rodzaje malych fasolek z oliwa z oliwek, czsnkiem posiekanym, cebula posiekana i chili posiekanym, oraz sokiem z cytryna. Takie cos musi sie przegryźć, a pozniej...

A tak de facto jak chcesz sobie sama sfermentować soje, ja to robilam, bakterie z USA kupisz za 7USD (razem z przesylka) starcza na 1,5kg suchej soi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
już rozumiem co do siemienia.

Asariah robiłam ostatnio kotlety z soczewicy
soczewica+ cebula + jajko +koncentrat pomidorowy
wyszły baaaardzo dobre.

to jak z tą fasolą na redukcji można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
czyli można :)
to ja już z fermentacji (przynajmniej na razie) zrezygnuję i skorzystam z innych źródeł białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie masz wyjscia musisz brac to co podwyzsza ilosc bialka w diecie, dlatego pisze wegle wychodza same, lepiej wtedy juz ich w postaci kaszy czy chleba nie dodawac.

A szkoda bo to fajna zabawa ona pozniej jest taka lepka i oblepiona niteczkami i jedzie amoniakiem leciutko Tempeh sobie tez mozna samemu zrobic ..
no dobra ale ja sie lubie bawic...

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-03-27 22:25:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się odzywka białkowa w szejkerze sfermentowała chcesz trochę bakterii?
Szejker dorzucę gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Asariah, masz żywe kultury bakterii

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong - no - lepsze niż actimel - wreszcie przestanę chorować next time wymieszam białko z mlekiem i zostawię na 48 h żeby dojrzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
Trzymam kciuki za Ciebie ^^ Po Twoim podejściu widzę, że masz duże szanse osiągnąć swój cel:)
Będe zaglądać, powodzenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
dołączam do śledzenia. Powodzenia w osiągnięciu celów (choc pamiętaj że co nagle to po diable )

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium