SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Wyślij mi maila to ci to zrobię Lidio ;) Oprpogramowanie mam ;p siedze w tym od kilku lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
jak temat zdjęć to od razu faceci zgłaszają się do pomocy

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
zgłaszam się bo mogę jej to zrobić w chwilę bo w tym siedzę. ;f ale jak mają byc takie komentarze to nie muszę. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
przecież żartuję ale pomagaj, pomagaj, szybciej będą fotki bo Lidia obiecała i coś z nimi zniknęła. Pewnie zamierzony efekt budowania napięcia a mnie ciekawość zżera

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
dzięki Xeor ;] a jaki jest Twój mail juz to od razu wyślę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Kliknij w mój avatar i tam jest wyślij wiadomość, jak wyslesz to odpiszę, nie chcę podawać na forum. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium