SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Co ile planujesz podawać wymiary? ;) Bo jestem ciekaw jak to wszystko działa na Ciebie! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
w ostatni piątek podałam dokładne wymiary. piątek jest dniem mierzenia się :) a ważyć to może za miesiąc u kogoś, może dłużej :) fotki zrobię jak już będzie widoczne coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tu masz książkę o zagrożeniach związanych z konsumpcja niefermentowanej soi
http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0967089751/optimalwellnessc
I podsumowanie jej :
"It's ironic that soy has become so accepted as a health food when, as Dr. Daniel states, thousands of studies link soy to malnutrition, digestive distress, immune-system breakdown, thyroid- and hormonal dysfunction, cognitive decline, reproductive disorders and infertility--even cancer and heart disease. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
szkoda, bo soja dobra w smaku, chociaż z drugiej strony to soczewica troche mi ja przypomina. a mleko sojowe lub jogurty tez do niesfermentowanych naleza czyli szkodliwych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To co innego, mleko jest zdrowe, chociaż to co jest w sklepach ciezko do takiego zaliczyc, ale mleko prosto od krowy wypasanej na zielonej trawce jest bardzo zdrowe.
W przypadku nasion fermentacja poprawia przyswajalność, w przypadku mleka bakterie i enzymy juz tam sa to my je niszczymy pasteryzacja.
Tak samo kapusta, surowa jest zdrowa, sfermentowana jeszcze zdrowsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
jak do tej pory dietę trzymam :) Na siłownię jeszcze nie chodzę. Po świętach jak wrócę z powrotem na studia kupię sobie karnet.

Wymiary podam w piątek, tak jak jest ustalone, czyli że co tydzień są podawane, aczkolwiek po spodniach czuję, że coś dobrego już się dzieje :) tak samo na twarzy widać różnicę.

aktywnością fizyczną jak na razie dalej są szybkie marsze, np wczoraj w sumie wyszło ok 3 godzin, dzisiaj 1,5 godziny :)

Wyzwanie prawdziwe dopiero przede mną.... zaczyna się jutro, ponieważ jadę na przerwę świąteczną do domu, w którym zaaaawsze jest mi bardzo trudno się nie przejeść, a w święta to już wogóle tragedia...

tak więc pisząc tego posta zobowiązuję się (przysięgam, obiecuję etc...) nie poddać się i trzymać dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na święta mozna trochę zluzować Ja tam nie będe jechać na święta z pojemnikami z żarciem, a ze stołu tylko jajka jeść będe jadła to co będzie oprócz chleba, ziemniaków i ciast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
właśnie o takie trzymanie diety mi chodzi:) żeby wybierać ze stołu co się nadaje do zjedzenia :) o pojemnikach nie ma mowy poobrażali by się ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lidia, nie przesadzaj, bo się szybko zniechęcisz zró sobie wolne, przez te 3 dni nie przytujesz jak będziesz jadła z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248


trochę mało zeszło... szczerze to w lustrze się wydaje jakby więcej zmian niż to co cm pokazuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium