SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
idzie czy nie idzie - najlepiej pisz codziennie, w razie jakichś niepowodzeń będziesz też miała sama wgląd na to co źle zrobiłaś i w razie czego ktoś coś doradzi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
xeor nie ma fochow hehe wiesz ze pamietam o Tobie ;) sledze Twój watek regularnie.

carbon postaram sie pisac czesciej ale codziennie to moze sie nie udac.. no zobaczymy zreszta ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i pięknie leci gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
W dalszym ciągu wszystko w jak najlepszym porządku :)
bardzo cieszę się ze zrzuconych centymetrów...
jedyny niedosyt to taki,że nie mogę się jak na razie pochwalić spadającymi spodniami....
powód?
....przed rozpoczęciem diety przytyłam znacznie (od października do marca) i wszystkie ciuchy były baaardzo opięte, także na spadanie będę jeszcze musiała poczekać... ehh

co do diety to muszę się przyznać, że kilka razy wyszło za mało białka, tak w granicach 100g było może z 3 razy ostatnio, ale się poprawię...

próbowałam też a6w ale za duża masa, żeby to robić jeszcze, tak jak widać po zdjęciach, tłuszczu na brzuchu u mnie cała góra...

ale co tam ;)
zrzuci się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
No masz rację a6w w tej chwili na niewiele się zda, co do spodni to ja od roku się nie dopinam w swoje :P a te co kupiłem nowe teraz w których się dopinam to mi spadały, kupiłem pasek i pasek już też za duży

trzeba będzie wybrać się za miesiąc na zakupy bo nie mam w co się powoli ubrać <lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
z a6w to może i by się zdało bo podobno spala skutecznie tłuszcz, ale przy takiej jego ilości to po 5 dniu już się podnieść nie mogłam :(

nie ma to jak za duże ubrania... :) fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
to, że aw6 spala tłuszcz to taka miejska legenda...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
wrong -
myślę, że spala, logicznie myśląc to jest nacisk na te partie ciała, i bez obciążeń dodatkowych, jak po aerobach robiona to nie widzę powodu dla którego można byłoby powiedzieć że NIE spala...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium