SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
aha. No jak uważasz :) weganie nie jedza zadnych produktów zwierzęcych. Ja podobno wegetarianką jestem, chociaż nazywać się tak nie chcę bo jadłam krewetki małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie spotkałem wegetarianina na siłownii Jakim cudem "zdobyłaś" taką wagę na marchewkach itp pozostanie dla mnie tajemnicą, ale postaramy się z tym działać.
Białka dla Ciebie, które pozostają:
-Jajka
-soja
-serki
-kasza?
-proch...który i tak nie zastąpi normalnego jedzenia
-ryby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
sa veganscy kulturyści nawet:













jeść mięso czy nie to wybór każdego indywidualnie :) nie mam nic przeciwko tym, którzy je jedzą oczywiście :)

dzięki za rady jakoś pokombinuję, żeby wyszło dobrze i jutro się poprawi dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
B117 w 94,5 t25g kcal 1300

bardzo mało kalorii ...ale to już wiesz...białka powinnaś jeść ok. 180g a masz 117g. Ponieważ biały ser to białko wolnowchłanialne, powinno się je jeść na noc, a co do jedzenia go 2 razy dziennie to ja bym jednak na razie nie ryzykowała, ponieważ ono często u kobiet powoduje zatrzymanie wody (opuchnięcie).
Ja odstawiłam nabiał na miesiąc i powiem Ci, że widzę tego pozytywne efekty. Każdy jest inny, więc możesz reagować oczywiście inaczej.

Układaj sobie dietę zawsze dzień do przodu i wrzucaj na forum, będzie czas żeby wyeliminować ew.błędy.
Powodzenia

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na takiej diecie to obwisłe ciało będziesz miała na wakacje i też się nie będzie dobrze prezentowało imo. Sama po sobie to wiem. Będzie Ci się wszystko trzęsło jak galareta.
Za mało kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
amadi
to jak odstawie nabiał to skąd będę brała białko? obecnie faktycznie czuje zatrzymanie wody.

Asariah
właśnie boję się obwisłego ciała straszliwie :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sterydy działają na każdego
Ale dobra
kotlety sojowe wywal, soja to pasza dla zwierzat wylansowana dla bogatych krajow gdzie wegetarianizm jest hobby, w krajach gdzie sie jada soje jada sie ja po sfermentowaniu, ktory to proces czyni ja strawna dla nas.
Bez tego ma tylko złe właściwości.
Wiecej straczkowych, wiecej jajek, wiecej owsianych, i twarog raz dziennie, wiecej zdrowych dodanych tluszczy.
No i wiecej kalorii, nie ma takiego odchudzania na Afryke na tym forum, to niezdrowe niesportowe i niepraktyczne, chyba ze lubisz jojo. Albo nauczysz sie jesc prawidlowo i zmienisz styl jedzenia na zdrowy, albo nic z tego nie bedzie w dluzszym terminie, no chyba ze ci zalezy tylko na chwilowym pokazaniu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, Obli prawdę pisze. Ja ważyłam 70 kg, do których doszłam na dietach DO 1300 kcal. A teraz co? Ważę 95 kg, czyli 6 lat głodówek poszło się chędożyć
I teraz żałuję, że nie założyłam tu dziennika w 2008 r. jak zarejestrowałam się na forum. Teraz bym pewnie masę robiła i ważyła 60 kg...

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-03-26 21:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
a ile tak jajek dziennie mozna zjesc i ile twarogu?
co do kcal to 1600-1800w zaleznosci od dnia ponizej 1600 nie bede schodzila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium