SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
@Lidia_88 - no poszły fatki :P




Myślałem że jakiś bonusowa fotka będzie specjalnie dla mnie, a tu nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
ukłony w Twoją stronę :) good job
bonusowe poszły też no ale to taki specjalny bonus dla Ciebie tylko za działalność charytatywną ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Rewelacyjna zmiana...gratuluję
Z brzucha i pupy ładnie spadło, zaczyna wyłaniać się fajna kobieca sylwetka ...skóra ładnie napięta...naprawdę widać,że solidnie pracowałaś.Trzymam nadal kciuki...powodzenia

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
zmiana duża i to przecież w niedlugim czasie zwlaszcza brzuszek ladnie ruszył. Mobilizacja jest

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
łoł :) to sie nazywają zdjęcia motywacyjne sie chce, sie da!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
dzięki za komentarze :)

już kilka razy w swoim życiu próbowałam schudnąć no i kończyło się bez efektów...

teraz jest inaczej bo motywacja jest u mnie duża dlatego że tak naprawdę jestem świadoma tego, że nie mam innego wyjścia. Jak bym pojechała będąc grubą to ciężej by mi było znaleźć pracę UK.

będę szukała czegoś tymczasowego na wakacje tylko, ponieważ jeszcze studiuję, także najprawdopodobniej będzie to pub, bar może restauracja. no i tam raczej szczupli pracują... w zeszłym roku pracowałam w pubie i jest to naprawdę ciężka praca fizyczna i wymaga zwinności także kloców tam nie biorą niestety...

wniosek: trzeba zrobić wszystko co w mojej mocy do lipca, żeby przestać być klocem. to tak jak student uczy się najwięcej noc przed egzaminem bo nie ma już innego wyjścia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jak bym pojechała będąc grubą to ciężej by mi było znaleźć pracę UK

ale tu tez sa grube i pracuja fizycznie...

ladne zmiany, gratki

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-01 09:27:02

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
Dzięki wrong :)
zgadzam się ale jakby nie było to ciężej taką pracę znaleźć, no i bardzizej "niewygodnie" jest pracować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
aha, nie, bo ja tu studiuje i jeszcze pracy nie szukalam, wiec w sumie nie wiem jak jest, tylko czasem w costa coffee widuje takie duze panie, daleeeeeko Ci do nich

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

WHEY premium