SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening AMATORA/DOMATORA na 6 dni - do OCENY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 325 Napisanych postów 594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6748
Witam,
Proszę o pomoc w ułożeniu planu treningowego, podaniu ilości powtórzeń na początku o ile je potem zwiększać itp. Przede wszystkim zależy mi na informacji czy wykonywać ćwiczenia częściej i każda partia osobno tak jak ja to rozpisałem, czy może lepiej jakoś je połączyć - jeśli tak to co z czym ? Co do warunków to ćwiczę w domu a mój sprzęt to ławeczka regulowana + rozpiętki + nogi i sztanga, dlatego ćwiczenia które wybrałem z atlasu celowo z wykorzystaniem tego co mam. Co do warunków to kupe lat cos tam ćwiczyłem świadczy o tym chodź by data rejestracji na forum Ale nigdy nie miało to jakiegoś głębszego planu, teraz zarosłem tłuszczem zero sportu jedynie cotygodniowe wycieczki w góry i czasami jakiś kosz z kumplem no i spacery z psem czyli intensywnego treningu zero. Więc postanowiłem wziaść sie za siebie, dieta już jest teraz tylko chce rozpisać trening. Aha po każdym dniu który jest tam rozpisany robię jeszcze ćwiczenia na brzuch 6Weidera + parę METRÓW biegania z psem...


DZIEN - 1 - NARAMIENNE

c1

c2

c3

c4





DZIEN - 2 - PIERSIOWE

c1

c2

c3

c4





DZIEN - 3 - TRÓJGŁOWE

c1

c2

c3

c4





DZIEN - 4 - DWUGŁOWE

c1

c2

c3

c4





DZIEN - 5 - GRZBIET

c1

c2

c3

c4

c5





DZIEN - 6 - NOGI

c1

c2

c3

c4

c5



Dzięki za pomoc.


Zmieniony przez - mano-a w dniu 2010-01-31 15:41:44

Mess with the best...die like the rest
Free your mind, Linux forever
www.FückMicrosoft.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
używaj nazw, nie obrazków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 325 Napisanych postów 594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6748
Chciałem tak zrobić ale nie do końca wiem jak co nazwać a nie chciałem pomylić, więc troche się pomęczyłem żeby zmajstrować to w wersji wizualnej. Poza tym dla innym amatorów którym temat sie może przydać też będzie łatwiej pochytać o co chodzi.

Mess with the best...die like the rest
Free your mind, Linux forever
www.FückMicrosoft.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 392
Moim zdaniem za dużo ćwiczeń. Wybierz sobie 3 ćwiczenia na duże partie oraz 2 ćwiczenia na małe partie oraz staraj sie zmiescic w przedziale 12 seri na duże partie , 8 na małe. pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 325 Napisanych postów 594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6748
Możesz podpowiedzieć które są na duże a które na małe partie ? Co z czym połączyć, pozamieniać najlepiej na zasadzie dzien2c1 z dzien3c4 itp... I w ile dni zmieścić treningi tak jak jest czyli 6 czy lepiej żadziej a więcej ?

Mess with the best...die like the rest
Free your mind, Linux forever
www.FückMicrosoft.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petrus321/dziennik - w pościgu za estetyką

Następny temat

Spalanie tluszczu i wyrzeźbienie ciala

WHEY premium