SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z bicepsem:(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Witam moze powinienem w innym dziale o to pytac ale wiem ze tu same byq:)Mam za***isty problem zwiekszyc bica aktualnie mam 41cm po siłce:( wszystko idzie do gory bez problemu tylko biceps sie nie rusza gdyby miał ktos złota mysl to chetnie z niej skorzystam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 97

Wzrost: 185

Obwód klatki: 122

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 97

Obwód uda: 68

Obwód łydki: 46

Staż na siłowni: 4

Ilość spożywanego białka: 2

Ilość spożywanych węglowodanów: staram sie ograniczac

Ilość spożywanych tłuszczów: j.w

Opis przebytych cykli sterydowych: --

Trening: 3 razysilka w tygod i 3 razy aeroby

Cel cyklu: teraz zaczynam cyklonik od polowy wrzesnia jade na sile i dobre miecho pod koniec mala redukcja fet noi glownie zwiekszyc ten nieszczesny biceps

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 5 lat

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycia

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: -

PPM podstawowa przemiana materii: bdb

Wyciskanie leżąc (MAX): 175

Martwy ciąg (MAX): 215

Przysiad (MAX): 145

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
rób po więcej powtórzeń i stopniowo zwiększaj ciężar a zarazem zmniejszaj l. powtórzeń tak aby nauczyć się wyczuwać mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
problem z bicepsem to jest jak sie zerwie a nie jak nie chce rosnąc


a zeby byl duzy obwód ramienia trzeba miec masywny triceps, biceps ma tutaj malo do gadania.

40cm to sa rece jak zapałki wiec swoja droga nie wiem jak takimi ramionami trzymasz te 175kg w wyciskaniu na lawce. Nie zebym byl zlosliwy czy cos - 4plates on the bar each side to sie ciska z nieco grubszymi łapkami...moze taka genetyka

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-08-21 17:59:16

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
no teraz filmiku ci nie wysle jak cisne te 175 bo to bylo w kwiecie wieku jak bylem:)cwiczylem 4 lata i teraz mialem niecale 5 lat przerwy wpisalem moje rekordy jakie mialem ale wtedy w łapce mialem 40cm:) teraz narazie cwicze od lutego i sie powoli rozkrecam:) obecnie 135 cisne:( ale nie w tym problem mowisz ze triceps glownie cwiczyc??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
triceps to 2/3 masy ramienia


podbij do B-50, moze sie zlituje i ci napisze jakis trening Ja tam zadnym specjalista nie jestem wiec ci nie powiem co i jak Pozatym trenujesz juz jakis czas wiec powinienes wiedziec ze wszystko w tym sporcie to indywidualna sprawa i trzeba samemu dojsc metoda prob i bledow Jedyne co ci moge powiedziec to ze cudow sie raczej nie nalezy spodziewac jesli nie ma jakichs razacych bledow w treningu.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
spoko no pare zeczy juz probowalem:) dzieki za odp pozdrawiam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie umie napisac do B50 gdyby kos go widzial :)niech podbija domnie na kawe:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Robiłes kiedys superserie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ile razy podciagasz sie na drazku i z jakim maksymalnym obciazeniem?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Spróbuj tego:





ja generalnie mam silne ramiona w stosunku do reszty ciała, zwłaszcza bicepsy, i ciężko mi jest je porządnie zmęczyć, ale tym ćwiczeniem byłem mile zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zacznij robic trening i sluchac co mowia Twoje miesnie i nie stosowac linijka w linijke gotowych planow treningowych. jednemu duzy ciezar, drugiemu duzo powtorzen, ale mianownik jest wspolny dla obu - pompowanie miesnia. masz na.pier.do.lic do nich tyle krwi, doprowadzic do takiego palenia, zebys sie zesral z bolu. podejrzewam, ze nie lubisz robic rak, zostawiales je na poczet klatki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
SHIELD- trafiles w 100%. NO ale puzniej juz za bardzo było widac wiesz klatka barki wporzo a raczki takie patyki wiec musze to nadrobic:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na dobry odblok ? Bo jest naprawde tragicznie :(

Następny temat

początki

WHEY premium