SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Bicepsem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! cwicze jakies 6 miechow i nie wiem czemu ale nie chce rosnac mi biceps. Macie może jakis porady będe bardzo wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z tobą w stu procentach kulturystyka jest sportem w którym efektów nie uświadczysz z dnia na dzień tu trzeba wielu miesięcy, lat nie biorąc pod uwagę sterydów więc niema co się śpieszyć wszystko powolutku,dokładnie nie ma co szaleć. Przetrenowanie jest wrogiem nr1 kulturysty więc ostrożnie.
Piotr.G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
wogole ci nie rośnie
podaj swój trening jakim cwiczyłeś do tej pory
ile razy w tyg. cwiczysz bica

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
jesli te pół roku ćwiczen to jest wszystko co do tej pory robiłeś czyli nie było przed tym treningu przygotowawczego , ogólnorozwojowego np. ACt to to normalka

prze pierwsze pare miesięcy najczesciej nie ma wcale przyrostów bo dopiero rozwijają sie połączenia nerwowe w twoich miesniach i jak już to siła ci narazie bedzie rosła a nie masa

dla pewności podaj trening , sprawdzimy , a co do przyrostów to sie nie martw to normalka , ćwicz dlaej i bądź cierpliwy , napewno zaczną rosnąć

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Wymagasz od nas niemozliwego- nie podales zadnych wiadomosci na temat trenigu, jak wiec mozemy Ci pomoc?
Musisz, jesli chcesz byc traktowany powaznie, takze nas traktowac powaznie.
Napisz jak wykonywales trening, ile serii, powtorzen danego cwiczenia, ile cwiczen. Ile razy w tygodniu. Czy reszta sie rozwijala czy nie...itd.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oto plan:

Poniedziałek

Biceps - Uginanie rak ze sztanga 2serie Pow. 12-10
Unoszenie ramienia opartego o udo 3ser pow. 12-10

Klatka – Wyciskanie sztangi na ławce prosta i pod katem 30° 4ser 12pow
Rozpietki na ławce pozimej 3ser 12pow.

Środa

Grzbiet - Podciąganie na drążku w szerokim uchwycie 2ser na max.

Triceps - Francuskie wyciskanie leżąc 3ser. 10pow.
Wyciskanie francuskie siedząc 3ser 10pow

Barki - Unoszenie ramion bokiem w górę stojąc 3ser 12pow.
Wyciskanie zza karku siedzac 4ser 10pow.

Piątek

Biceps - Naprzemianstronne uginanie rąk ze sztangielkami stojąc 4ser 10pow.
Unoszenie ramienia opartego o udo 3ser pow. 12-10

Klatka – Wyciskanie sztangi na ławce prosta i pod katem 30° 4ser 12pow
Rozpietki na ławce pozimej 3ser 12pow.


Sobota

Uda – Przysiady i polprzysiady 4ser. 25pow.
Łydki - Wspięcia na palcach stojąc 4ser 20pow

No i klatka troche rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no to facet totalna klapa , i połączenie grup i ich kolejność , no i jeszcze 2 razy w tygodniu
ułóż to tak :

pon = klatka + triceps
środa = plecy + biceps
piatek = barki + nogi

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
1.Przez pierwsze pare miesięcy najczesciej nie ma wcale przyrostów?? Dziwne bo ja myślałem że na początku przyrosty właśnie są największe-w moim przypadku w pierwszych 5 miesiącach poszło 5 cm
2.Bartosz nic dzownego że nie masz przyrostów -twój plan ja dla mnie jest po prostu beznadziejny!! Za mało ćwiczeń, za mało seri, po co robisz bicepsy 2X/tyd lepiej zrób raz a porządnie. Jesli chcesz uzyskać mase musisz robić min 12 seri na każdą parte ciała tak więc przykładowo: uguannie ramion ze sztanga stojąc 4x12, naprzemienne uginanie sztangielek stojąc 4x14, uginanie sztangielki w oparciu o kolano siedząc 4x10. Jeśli chcesz jakis konkretny plan to możemy coś razem rozpisać.

Zmieniony przez - radziu16 w dniu 2004-07-21 13:43:05

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
widze radziu że to tobie teraz trzeba tłumaczyć ; to o przyrostach w pierszym okresie to prawda - jednak odnosi się to do osób które zaczynaja jakiekolwiek wysiłki , jeśli robili coś wczesniej , cokolwiek , to wtedy normalnym przypadkiem jest twój

no a te teksty to mnie normalnie położyły przed kompem , już nie miałem czego się łapac ze śmiechu "Za mało ćwiczeń, za mało seri" i jeszcze to " Jesli chcesz uzyskać mase musisz robić min 12 seri na każdą parte ciała" gdzies ty takie głupoty wyczytał ? a słyszałeś o czyms takim jak przetrenowanie ? albo że mniejsze grupy potrzebują mniej ? albo jeszcze lepiej , że w zupełności wystarczy 1 seria maksymalna do rozwoju w takim samym stopniu co przy wielu seriach ?

no to nie mieszaj młodemu w głowie i nie wpędzaj go w przetrenowanie

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
nie no brak mi słów a słyszałeś o czymś takim jak dostasowywanie treningu do włsnych możliwości czyli dajmy na to jesli nie jesteś w stanie zrobić tych 12 seri to zmniejszasz cięzar bądź zwiększasz czas odpoczynku między seriami i nie gadaj tu o przetrenowaniu bo do tego jeszcze daleka drogaA jeśli uważasz że źle mówie to sam zaproponuj jakiś plan.

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
człowieku zastanów się , radzisz gościowi co 6 miesięcy ćwiczy a nie kilka lat , on jeszcze techniki dobrze nie umie a ty mu 12 seri na biceps
ja ponad 5 lat ćwicze i nie robię wiecej niż 6 seri - bo poprostu nie potrzeba wiecej
oczywiście że mu podam trening
cały trening na biceps to ;
- uginanie sztangi stojac 12/10/8/6 i wszystko , jesli się do tego przyłozy to nie ma najmniejszej potzreby robić wiecej , ale jak sie ktoś op...a to i 12 seri na biceps nie starczy radziu16

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
człowieku z tymie 12 seriami to ześ zmasakrował mnie do bólu. To całkowicie odpada w jego stopniu zaawansowania wystarczą dwa cwiczenia. To zupełnie wystarczy. Pisanie takich rzeczy ze on ma robić po 12 serii na każdą partię to sie kwalifikuje do usunięcia.

trening.mafia.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega trening?? Proszę o ocene!

Następny temat

Dbać o kolana

WHEY premium