Witam.Ćwicze od 1 roku na siłowni,od 7 lat pływam i dodatkowo dożuciłem sobie boks ;].Mam 15 lat 100 kg i 190cm.Mam bardzo słabą przemiane materii.Zapieprzam na tych 3 sportach i nie chudne.Biore kreatyne od tygodnia.Moje przykładowe posiłki to :
Śniadanie 6;30 3 Białka jajek na oliwie z oliwek+ 120g pomidora + chleb pszenny.
(trening 2h,basen)
II Śniadanie 10;30 2 banany
Obiad 15;00 : opakowanie ryżu(100g)+ 100g piersi z kurczaka(gotowanej na parze)+ liście sałaty.
(trening 1,5h,siłownia.
lub 1h boks)
Podwieczorek :jogurt naturalny.
Kolacja : Napój proteinowy z ograniczonymi węglami.
Przed i bezpośrednio po treningu zażywam kreatyne.
Moje główne pytanie brzmi czy w moim wieku,w mojej wadze i wzroscie oraz aktywnosci fizycznej(nie zalezy mi na czasach na basenie)mogę brać kreatyne i czy da mi ona jakiś efekt?
Śniadanie 6;30 3 Białka jajek na oliwie z oliwek+ 120g pomidora + chleb pszenny.
(trening 2h,basen)
II Śniadanie 10;30 2 banany
Obiad 15;00 : opakowanie ryżu(100g)+ 100g piersi z kurczaka(gotowanej na parze)+ liście sałaty.
(trening 1,5h,siłownia.
lub 1h boks)
Podwieczorek :jogurt naturalny.
Kolacja : Napój proteinowy z ograniczonymi węglami.
Przed i bezpośrednio po treningu zażywam kreatyne.
Moje główne pytanie brzmi czy w moim wieku,w mojej wadze i wzroscie oraz aktywnosci fizycznej(nie zalezy mi na czasach na basenie)mogę brać kreatyne i czy da mi ona jakiś efekt?
Krzysztof Piekarz

?