SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak redukować co by katabolizmu nie było :-(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Panowie, pisze tutaj bo tu jest najwiecej specjalistow od redukcji

A wiec jestem powiedzmy 3 tydzień na redukcji czyli- dieta dosc rygorystyczna, baaardzo mało węgli troche tłuszczu i duzo białka w gramach tego nie przedstawie dokladnie ale bialka 2-3g codziennie na kg, tłuszczu około 1g na kg a węgli to tam są minimalne ilosci tyle co owsianka na sniadanie, i poł saszetki kaszy lub ryzu w ciągu dnia (moja waga poczatkowa 110kg przy 22% bf)

teraz bf spadł do 20% a waga o 5kg i jest 105kg i 20% bf.

nie zadawala mnie to bo wg moich obliczeń spaliłem troche miesnia.

trenning 6x tygogniu ok 70 minut + 45 min aerobów po treningu

suplementacja, oprocz bialka abb ktorego sobie nie żałuje i pije 50g po godzinie treningu miedzy innymi.

6 tab schorcha (2x3tab)
3 tab TX alr (3 podzielone dawki po 1)
2g hmb przed i 2g po treninngu
5g omegi3 dzienie po 1g do posiłku

Panowie jak to robic zeby palić sadło jeszcze szybciej i nie palić miesni? jakie suple podjąc?

Schorch wlasnie mi sie konczy i sie zastanawiam co po nim kupic
głownie dylemat czy Meltdown Vpx czy Mitotropin gaspari

ps do maja chce osiągnac 12-15% bf maksimum

Zmieniony przez - UwE w dniu 2009-03-14 18:00:02

Zmieniony przez - UwE w dniu 2009-03-14 18:02:37

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szczerze mówiąc trudno mi się odnieść do niego z praktyki-jak niektore spalacze, powiedzmy "nowej generacji" jest z pewnościa z tych silniej dziuałających, jednakże niejako "krok w krok" idzie za tym niepewnośc co do zagrożeń, skutkow ubocznych itp...

w kazdym razie byłbym b. ostrożny i raczej nastawiony na "nie"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-03-15 00:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jako antykatabolik kup sobie bcaa i uzupełniaj białko, też zabezpiecza mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
j/w dodaj BCCA,mozliwe,ze za bardzo ograniczyłeś weglowodany, ogranicz też trening siłowy, 6 razy w tyg to za dużo.
Białka
tez powinieneś raczej trzymać sie tej górnej granicy która podałeś czyli 3g. bo 2g to na redukcji to mało.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-14 18:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
wlasnie bcca mam w planach kupić, co do treningu siłowego to z racji 2 kontuzji naraz- lewy nadgarstek i prawy bark nie wspominając o dyskopati, jestem zmuszony do trenowania małymi ciezarami ale robie to jak najbardziej technicznie jak sie da np barki robilem 110kg x5 zza karku do uszu ale byla to czysta głupota i pajacowanie zero techniki itd a teraz robie 50kg z bardzo wolnym unoszeniem i opuszczaniem wiec mam nadzieje ze JAKO TAKO mi to wejdzie... i dlatego tez pozwalam sobie na trenowanie 6x na tyg- małe ciezary

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
uve od kiedy Ty redukcję robisz na suplach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
No tak ale regeneracja wbrew pozorom jak to się niekiedy wydaje jest bardzo ważna. No w końcu mięśnie nie rosną na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
flex- niby ten salbutamol lezy i sie prosi ale sam nie wiem...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
bcaa jedynie w tym zestawieniu brakuje. Troche tu na forum jesteś więc liczymy że z dietą dajesz sobie spokojnie rade. napsiz jak stoisz z kasą to coś doradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
no w sumie to sie prawie zdecydowealem juz na Mitotropin jednak co gaspari to gaspari nigdy sie nie zawiodlem na tej firmie. a dwa ze wiecej porcji ma za tą samą cene.

bcaa w proszku by bylo najlepsze np BCAA+ G MRM-u ?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
a jak cenowo to wyglada?? jezeli nie musiało by być w prochu to BCAA Olimpu mega kapsy.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-14 19:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Najbardziej ekonomicznie i dobrze cenowo wychdozi bcaa xtra activlabu

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brac po monser massie??????

Następny temat

Nie idzie masa u domatoro-pływaka

Wiecej