SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade w sprawie Kreatyny i biłka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. Na siłownie chodze około tydzień. Mam troche nadmiaru tłuszczu więc chciałem sie zapytać czy musze jeść białko bo nie chce potem wyglądać jak jakiś grubas czy coś w tym stylu. Więc moje pytanie jest takie: Czy musze brać białko i kreatyne czy moge poprostu samą kreatyne. Na oku mam Olimp Mega Caps 1250. Prosze o odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
narazie to musisz jeść i białko i inne składniki odżywcze -z diety.
tydzień, czy nawet miesiąc to za mało by zastanawiać się nad kreatyną- zważywszy na to, że nie masz nawet w najmniejszym stopniu realizowanej diety/choćby tylko w formie dobrego, dopasowanego do potrzeb odżywiania- takiego w ogólnych chociażby zarysach/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
zajrzyj do działu odżywianie
i ułóż sobie diete redukcyjną
a za kreatyne weż się za minimum 6 miesięcy

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Ok dzięki pomogliście mi ułożyłem sobie Plan i diete myśle że będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 968
a wiec odpowiadajac na twoje pytanie- niemusisz brac kreatyny razem z bialkiem. Jesli brakuje ci go w diecie( zjazyj do dzialu odzywianie) warto jednak go dodac. Warto rownierz dodac troche cukrow do krestyny (nienie tego w kostkach lub pudru) dextyrozy, badz glukozy jak salby portfel jesli troche lepiej z kaska to gotowe napoje- poczytaj w dziale. Cwieczysz dopeiro tydzien tak? niewarto marnowac kasy na odrzywki lyb suplementy JESZCE NIE CZAS. Nrazie wypij jogort i zjedz banana po silowni chadz ciagle najedzony i jelsi skupisz sie na treningach bedziesz sie rozwijal. Stopinowo wprowadzaj jakas dietke... jak zauwazysz stagnacje walnij jakas kreatynke i bedzie gut :) POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP KREATYNA 1000 czy 1250

Następny temat

jak dlugo?

WHEY premium