Witam
Mam 20 lat, 181cm wzrostu waga 78kg.Jakiś czas temu zakupiłem drążek-6 chwytów.Stosuję dietę kalifornijską (kapuścianą) ponieważ troche mi przybyło sadełka :) Co do podciągania sie na drążku nachwytem szerokim to jest zazwyczaj problem może z 1 raz wyciągnę,podchwyt- wyciągnę 5,neutralny wąski dociągne do dyszki,neutralny szerszy też z 5.Teraz moje pytanie jest następujące... naczytałem się od groma artykułow,tutoriali lec wciąż nie pojmuję systemu.Drążek działa bardziej na plecy niż na biceps ale co ogółem można osiągnąć dzięki codziennym treningom.Mam zamiar jeszcze spróbować A6W na brzuch.Jakiś plan na ten drążek ? Pozdrawiam.
Mam 20 lat, 181cm wzrostu waga 78kg.Jakiś czas temu zakupiłem drążek-6 chwytów.Stosuję dietę kalifornijską (kapuścianą) ponieważ troche mi przybyło sadełka :) Co do podciągania sie na drążku nachwytem szerokim to jest zazwyczaj problem może z 1 raz wyciągnę,podchwyt- wyciągnę 5,neutralny wąski dociągne do dyszki,neutralny szerszy też z 5.Teraz moje pytanie jest następujące... naczytałem się od groma artykułow,tutoriali lec wciąż nie pojmuję systemu.Drążek działa bardziej na plecy niż na biceps ale co ogółem można osiągnąć dzięki codziennym treningom.Mam zamiar jeszcze spróbować A6W na brzuch.Jakiś plan na ten drążek ? Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz