SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - drążek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Witam

Mam 20 lat, 181cm wzrostu waga 78kg.Jakiś czas temu zakupiłem drążek-6 chwytów.Stosuję dietę kalifornijską (kapuścianą) ponieważ troche mi przybyło sadełka :) Co do podciągania sie na drążku nachwytem szerokim to jest zazwyczaj problem może z 1 raz wyciągnę,podchwyt- wyciągnę 5,neutralny wąski dociągne do dyszki,neutralny szerszy też z 5.Teraz moje pytanie jest następujące... naczytałem się od groma artykułow,tutoriali lec wciąż nie pojmuję systemu.Drążek działa bardziej na plecy niż na biceps ale co ogółem można osiągnąć dzięki codziennym treningom.Mam zamiar jeszcze spróbować A6W na brzuch.Jakiś plan na ten drążek ? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Dzięki za wszystko :) Od jutra spróbuje tego ABS2 bo jeszcze dzis A6W męczyłem i pierwszy dzien planu 100 podciągnięć.Myslę że basen bedzie najlepszym wyjściem zwłaszcza ze teraz syberyjskie mrozy nawiedzą nasza polskę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
podciaganie.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html

Co do tej diety to wejdź lepiej do działu odzywianie i poczytaj.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

A6W sobie daruj.

Ćwicz całe ciało.

Drązek angazuje głownie najszerszy grzbietu a szerokosc chwytu/sposob chwytu trochę zmienia akcent i atak na miesnie pleców.

Podchwyt angazuje tez bardziej biceps, szczegolnie wasko.


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-09-04 12:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Podobno A6W daje szybkie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Podobno...

Poczytaj o ABS2. A6W dawno przereklamowany.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Ok poczytam dzieki za info panowie.Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Tak, rób abs2, a jeśli Ci się nie podoba, ułóż sobie sam plan na brzuch według tych wskazówek:
https://www.sfd.pl/Mięśnie_brzucha-t22298.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Powiem na starcie też że jestem totalnym laikiem w dziedzinie bodybuildingu... Zainteresowałem się tą dziedziną życia z dnia na dzień... Mam jeszcze jedno pytanie.Co sądzicie o dopalaczach do spalania tkanki tłuszczowej, jest to wogóle bezpieczne i w jakiej formie się to spożywa ? Co do ABS2 już sobie wydrukowałem cały plan a dobrze się składa bo mam dobry drążek wmontowany w sufit więc idealnie będzie pasowało ! Na szczęście niemam postury cieniasa, grube kości hehe więc czemu by nie sprobować popracować nad sobą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daruj sobie dopalacze a zacznij biegac, jezdzic na rowerze, plywac, kup sobie skakanke i skacz - jednym slowem regularny wysilek aerobowy. Zbudujesz dodatkowo kondycje.

Do tego odpowiednia dieta redukcyjna - dzial odzywianie.

Co do drazka to polecam Ci podciagac sie z pelnego zwisu, na szerokosc barkow z kciukiem nad drazkiem. Co 2 - 3 dni 5 serii max. powt. albo stosowac technike smarowania gwintow czyli podciagac sie tak czesto jak jestes w stanie w zakresie 1 - 5 podciagniec.
Jak dojdziesz do 12 - 20x podciagniec to wowczas zaczalbym stosowac szersze chwyty.

Te program 100 .... cos tam mozna wrzucic do tego samego smietnika, w ktorym umiescilismy a6w.

Jesli cos daje szybke efekty to z reguly krotkotrwale. Jesli chcesz miec efekty i sie cieszyc z nich musisz mysle o trzymaniu formy w kontekscie lat, nie tylko chwilowego impulsu :)

pozdrawiam

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2010-09-04 23:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Przez 9 lat jeździłem na deskorolce więc jako tako mięśnie brzucha sobie wyrobiłem.Chodzi mi głównie o rozwinięcie bicepsu,mięśni czworobocznych i brzuch.Najgorszy problem to spalenie tłuszczyku no ale z tym sobie jakos rade dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Temat podwieszony:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

Ćwicz 3 x w tygodniu zgodnie z tym co tam jest napisane. Ćwiczenia nie muszą być koniecznie takie same, można zastąpić innymi. Dodatkowo w dni pomiędzy treningami siłowymi biegaj, skacz na skakance, jeździj na rowerze, lub cokolwiek, aby się dobrze zmachać. Zaobserwuj, jak reaguje organizm i załapiesz o co chodzi w kulturystyce. Z początku mięśnie poprawią swój wygląd, ale żeby urosnąć to już kwestia diety. W czasie kiedy będziesz robił podany trening, chłoń wiedze o diecie i treningach siłowych takich jak FBW, czy split. Najpierw wprowadź podstawy diety: https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

Potem zaglądaj tutaj:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Po kolei i powoli wprowadzaj zmiany to coś z ciebie będzie

Pozdrawiam i sukcesów życze.

@EDIT
Nie skupiaj się na wybranych partiach. Nogi to największe mięśnie i ich ćwiczenie powoduje duży zastrzyk testosteronu, przez co mięśnie szybciej rosną. Nie trzeba się wtedy wspomagać suplami.

Zmieniony przez - kaczuch18 w dniu 2010-09-05 00:00:44

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening domowy

Następny temat

Plan dla nowego

WHEY premium